[ electro011 @ 12.02.2006. 07:42 ] @
Dakle, postoji sajt (iz oblasti spedicije i transporta) na kome se postuju zahtevi za prevozom robe. Kao clan tog sistema imam alert system koji mi javlja cim se javi nesto sto odgovara mojim potrebama. To je prozorce na kome se ispisu potrebni podaci i broj telefona za ugovaranje posla. Posto se taj alert aktivira kod svih sa istim zahtevima (5-50 korisnika) , krucijalno je da ja prvi telefonom uspostavim vezu sa podnosiocem zahteva.
Dakle treba mi program koji bi odmah zvao taj broj koji se pojavi u alert prozoru.
Taj alert je javascript i ne moze se menjati. Mislio sam ako je izvodljivo, da se napravi program koji bi pratio da li je na ekranu ispisan broj telefona i da kada ga pronadje da recimo sa F8 ili nekom drugom mojom akcijom bira taj broj preko modema. Mozda ce neko da kaze da truga akcija moze da bude fizicki okretanje broja na telefonu, ali u istom trenutku zovu 50-ak ljudi i svaka sekunda je bitna.
OS je Win XP a modem nije problem.
Javi te mi izvodljivost, brzinu i cenu izrade, ako treba neko razjasnjenje pisite mi PP.

Pozdrav