[ aktiva @ 11.11.2002. 11:19 ] @
O.S. -Windows XP
Gr.kartica: Eagle Geforce 4 MX460 sa TV izlazom
Drajver: DETONATOR 40.41

TV izlaz radi kako treba. Medjutim, prilikom reprodukcije DIVx filma na TV-u, vide se samo titlovi, ali ne i slika. Istovremeno, na monitoru je sve kako treba.
Kako resiti problem?

P.S.

Kartica nema TV chip, vec ceo posao odradjuje graficki procesor.
[ nexus @ 22.11.2002. 01:48 ] @
ako imas eagle mx460 onda imas tv chip na njoj
na mojoj bar postoji kolko sam ja primetio
verovatno ti je problem sa detonator drajverom
probaj sa obicnim WHQL drajverom i verovatno ce da proradi odma
ipak je to EAGLE :))) noname kartica pa nemozes ocekivati da radi sve savrseno kao na asus-u ili slicnim :)

peace
Nexus

[ Srbin75 @ 23.11.2002. 00:35 ] @
Ja imam Asusovu kartu imam isti problem kao i ti mogu samo da ti predlozim da kad gledas film samo prebacis na monitor i to ti to .
[ Subgate @ 02.12.2002. 15:37 ] @
To se desava sa novim 40.x drajverima za win XP..sto znaci upotreba 30.72 ce resiti taj problem...ne volim takva resenja pa cu pogledati da li se nesto moze poduzeti sa ovim 40.x drajverima da prorade kako treba...


Sad je ova poruka suvisna....

[Ovu poruku je menjao Subgate dana 02.12.2002. u 17:51 GMT]
[ Subgate @ 02.12.2002. 15:48 ] @
Evo ljudi lako sam nasao tu opciju....Tamo gde podesavate vasu graficku (valjda znate stici tamo) izaberite opciju Overlay Controls u prozoru koji se tad otvori pod stavkom Full Screen Device umesto disabled izaberite Secondary Displey i to je to...javite ako uspete......
[ Proximus @ 29.09.2003. 15:45 ] @
Citat:
Subgate:
Evo ljudi lako sam nasao tu opciju....Tamo gde podesavate vasu graficku (valjda znate stici tamo) izaberite opciju Overlay Controls u prozoru koji se tad otvori pod stavkom Full Screen Device umesto disabled izaberite Secondary Displey i to je to...javite ako uspete......



puno ti hvala stvarno radi wrhunski sad :)