[ fenixbgd @ 23.02.2006. 14:28 ] @
Molim za pomoć ako iko zna kako ukinuti povratne veze na Panasonic centrali KX-TA308.
Pod povratnim vezama podrazumevam da po završenom razgovoru i spuštanju slušalice telefon zazvoni kao da imate novi poziv.
Znam da otprilike treba štelovati “Flash”, ali nisam siguran na koje vrednosti.
Unapred hvala!
[ calexx @ 24.02.2006. 03:13 ] @
Svojevremeno sam imao taj problem u bivšoj firmi ali nikako nisam našao uputstvo pa nisam ni rešio na taj način. To se dešava kada se na kratko prekine veza pa se to onda posle nekog vremena vrati. Neko rešenje je da se svaki put dugme drži pritisnuto duže od 2 sekunde i onda nema vraćanja.
[ mexico @ 24.02.2006. 10:19 ] @
Citat:
fenixbgd: Molim za pomoć ako iko zna kako ukinuti povratne veze na Panasonic centrali KX-TA308.
Pod povratnim vezama podrazumevam da po završenom razgovoru i spuštanju slušalice telefon zazvoni kao da imate novi poziv.
Znam da otprilike treba štelovati “Flash”, ali nisam siguran na koje vrednosti.
Unapred hvala!


Na krace vrednosti.

Problem nastaje zato sto neko kada zove nekoga na CO liniji ako se ta neko ne javi, ili je zauzeto ili nece da prica na kratko pritisne veeeeliko "dugme"-polugu u postolju za slusalicu samo na kratko, da prekinu vezu, i obavljaju drugi poziv. U stvari samo stave prvi poziv na "hold" i cim zavrse drugi zvoni im lokal od prvog koji je bio na "holdu" (najcesce signal zauzeto, jer su prvi "prekinuli" zbog toga).


[ jozzo @ 24.02.2006. 13:04 ] @
Potrebno je prebaciti HOLD na mode 2 (programski kod 104).
[ pabl0 @ 16.01.2007. 13:51 ] @
uuuuuuupppppppppppppppppppppooooooooooooooooooommmmmmmmmmmmmooooooooooooooccccccccccccccccc da li neko zna gde moze da se nabavi phone door kartica za centralu panasonic 616? hitja mi je
[ miro raicevic @ 26.01.2007. 16:45 ] @
probaj na broj programa 207 stavi mod 4
[ mdec2005 @ 21.08.2010. 12:46 ] @
ovo več duže vreme tražim moraću probati