[ savanah @ 23.02.2006. 23:11 ] @
interesuje me dal ima neki korisnik wirelessa sa teritorije zarkova na ES, onog dela ka belim vodama, sto blize Zmajevackoj ulici.koji provajderi su tu prisutni? i uopste kakvo je stanje u vazduhu.culo sam da ima neki madnet ili mad.net i to bas u toj ulici na oko 100-200 metara od mene.
[ cajic @ 26.02.2006. 11:34 ] @
Da, dobro ste čuli - MadNet ima 802.11b baznu stanicu u Zmajevačkoj ulici, možete videti njenu lokaciju na adresi:

http://www.madnet.co.yu/wireless/bazne/zarkovo.php

a ako želite možete se odmah prijaviti i za besplatno merenje signala tj. mogućnosti povezivanja, na adresi:

http://www.madnet.co.yu/wireless/formular.php

Pozdrav,

Goran Čajić
Web:master&developer

MadNet d.o.o.
Jadranska 17
26000 Pancevo
phone: +381.13.301 925
mob: +381.64.813 00 33
www.MadNet.co.yu


[ aleksandar_jos @ 04.06.2006. 17:53 ] @
Tu je i OPTIKOM NET
Imamo dva ssid-a: Optikom Cerak 1 , Optikom Cerak 2
Moguce je zakaciti se i na Optikom Zeleznik
Vidimo se i mrezi
Pozdrav
Aleksandar

www.optikom.net
[ konektor @ 07.06.2006. 09:24 ] @
Citat:
aleksandar_jos: Tu je i OPTIKOM NET
Imamo dva ssid-a: Optikom Cerak 1 , Optikom Cerak 2
Moguce je zakaciti se i na Optikom Zeleznik
Vidimo se i mrezi
Pozdrav
Aleksandar

www.optikom.net


Uradite nešto sa mapom pokrivenosti na vašem sajtu, jako je teško tačno locirati AP-ove a još teže odrediti zonu njihovog pokrivanja.
Ili bar dajte tačne adrese gde se oni nalaze.
[ aleksandar_jos @ 08.06.2006. 20:31 ] @
Crveno beli dimnjak na ibarskoj magistrali.
[ crveno_beli_dimnjak @ 01.03.2007. 21:43 ] @
E, ja sam u Zdravka Jovanovica i imam antenu na crveno-belom dimnjaku! Mozes i ti ali ce te verovatno kostati malo vise nego mene jer sam blizi anteni koja se nalazi negde u dole kod Vodovodske ulice! Internet je extra!!!
[ crveno_beli_dimnjak @ 01.03.2007. 21:44 ] @
E, ja sam u Zdravka Jovanovica i imam antenu na crveno-belom dimnjaku! Mozes i ti ali ce te verovatno kostati malo vise nego mene jer sam blizi anteni koja se nalazi negde dole kod Vodovodske ulice! Internet je extra!!!
[ darkodj @ 09.04.2007. 16:01 ] @
Evo iskustva sa optikom-om i madnetom. Ne znam kakvu pokrivenost ima optikom i kakva je veza ali pre dva meseca zvao sam ih da mi postave antenu i prikljuce me na mrezu. Zavlacili su me par dana, te nemaju vremena pa postavljaju antenu u jakovu itd, itd. Usput mi je receno da flat i nije bas flat jer ne bih mogao da skidam vise od 1gb dnevno, a ako budem skidao vise da bi me ogranicili (verovali ili ne!!!!) i na kraju se vise nisu ni javljali na telefon. Zvao sam madnet i momci su dosli i za dva dana sve uradili. Veza je ekstra, ja sam na belim vodama i antena hvata onu AP iz Zmajevacke. Ako neko iz optikoma cita eto samo da ih pozdravim jer mi je bilo jako hitno a oni su me zavlacili. Zato eto za istu cenu moj predlog je madnet. Profesionalci u svakom pogledu!!!
[ Paxy @ 07.09.2007. 11:57 ] @
Obratite paznju na Optikom. Do juce sam bio konektovan na njihov AP, od juce su odjednom resili da ukinu taj AP, bez najave, bez obzira. Ima cak i ljudi koji su platili za ovaj mesec a ostali bez AP-a, receno im je samo, "probajte da se zakacite na neki drugi nas AP".