[ Astral Projection @ 01.03.2006. 12:25 ] @
Znachi ponekad necje da mi otvara stranice iako znam da su 100% online. Koristim Firefox 1.5.0.1 ali kad probam sa IE ili Operom takodje nece da otvara. Poslije nekog vremena mozhe da ih otvori. U chemu je problem? Virus?

Takodje kad skidam neshto (DC++, p2p, Firefox..) necje da mi otvara stranice..
Ima li neko reshenje? Samo mi nemojte recj da skeniram komp poshto ne gotivim anti viruse. Ako je u pitanju neki virus shto napada svchost.exe recite kako ruchno da ga maknem :)
[ Deda_Mraz @ 02.03.2006. 15:20 ] @
Ne gotivini niko od nas viruse pa ih opet imamo
Pa vidi da ti slučajno nije aktivan neki proces koji ti "krade" brzinu protoka na internetu, pa ti usporava vezu i na kraju ne može da otvori stranice na netu!?

P.S: Skeniraj komp nekim AV
[ Astral Projection @ 02.03.2006. 23:10 ] @
Citat:
Ne gotivini niko od nas viruse pa ih opet imamo

ne gotivim anti viruse, niti ih koristim :|

Citat:
Pa vidi da ti slučajno nije aktivan neki proces koji ti "krade" brzinu protoka na internetu, pa ti usporava vezu i na kraju ne može da otvori stranice na netu!?

Sve mi normalno izgleda... Mozda neki od onih svchost virusa? Skenirao sam skenerima zaa blaster,sasser, welchiea(kako li) i nista. Takodje sam koristio pretragu i editovao sa hexeditorom RpcSS.dll ili kako vecj :) i opet ne moze..
[ Deda_Mraz @ 03.03.2006. 13:16 ] @
Citat:
Astral Projection: ne gotivim anti viruse, niti ih koristim :|


Ne kapiraš...

Niko od nas ne gotivi ANTI viruse ali ih opet imamo zbog VIRSUA...

Pa možda je problem do tih stranica koje posećuješ, jer kako možeš da budeš 100% siguran da su tada baš on-line i da nemaju učestali problem sa serverom na kojima se hostuju!?

BTW jel ti se dešavalo da ES "puca" ili google?