[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 06.03.2006. 15:22 ] @
Ima jedan broj na BH 065 mreži na koji ne mogu da pošaljem SMS. Jednostavno piše Sending Failed. Na drugi broj sa iste mreže (razlika u poslednje 2-3 cifre) poruke normalno prolaze.

Jel ima neki opravdan razlog za takav bug? :)
[ Backy @ 08.03.2006. 21:38 ] @
jedini broj na koji nisam uspeo da pošaljem sms ikada je onaj sa koga sam slao... ne verujem da je to u pitanju, ali može svašta da se desi...
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 08.03.2006. 21:56 ] @
Pa i postovao sam u 063 podforum, jer pokušavam da pošaljem sa 063 broja :) Ima tome par meseci kako odbija da pošalje :)
[ uglavnom_bezopasni @ 09.03.2006. 06:56 ] @
Citat:
-V-O-Y-A-G-E-R-: Ima jedan broj na BH 065 mreži na koji ne mogu da pošaljem SMS. Jednostavno piše Sending Failed. Na drugi broj sa iste mreže (razlika u poslednje 2-3 cifre) poruke normalno prolaze.


To se meni nekad davno dešavalo, ali nisam primetio u poslednje vreme.
Da nije neki problem u lokaciji. Da li su u dva različita grada.




Citat:
Backy: jedini broj na koji nisam uspeo da pošaljem sms ikada je onaj sa koga sam slao... ne verujem da je to u pitanju, ali može svašta da se desi...


Kako to misliš? Nisi uspeo sam sebi da pošalješ poruku?!

[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 09.03.2006. 17:43 ] @
Isti grad..skoro i ista kuća :) Zaista ne kontam u čemu je problem. Takođe, i kad brat šalje sms na taj, za mene nedostižni, broj, poruka uredno stiže. Samo od mene neće :)
[ VIDAKOVICV @ 10.03.2006. 22:11 ] @
Ni meni ponekad nece na 065 Mobis-ovu mrezu da posalje poruku na jedan broj, a sa 064 mreze salje bez problema. Tako bude par dana pa onda proradi i sve tako u krug...

[Ovu poruku je menjao VIDAKOVICV dana 10.03.2006. u 23:13 GMT+1]
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 10.03.2006. 22:41 ] @
Fazon je što meni neće samo na taj jedan broj, već skoro godinu dana. A sa druga 3 063 broja lepo radi..bez ikakvih prekida :)
[ Dejan Krstic @ 11.03.2006. 11:38 ] @
Ako hoces, ostavi mi na pp detalje problema: sa kog broja saljes, na koji broj saljes, u kom formatu upisujes broj, smsc, trajanje poruke.... itd...
[ Milos niks @ 15.03.2006. 00:33 ] @
Citat:
-V-O-Y-A-G-E-R-: Ima jedan broj na BH 065 mreži na koji ne mogu da pošaljem SMS. Jednostavno piše Sending Failed. Na drugi broj sa iste mreže (razlika u poslednje 2-3 cifre) poruke normalno prolaze.

Jel ima neki opravdan razlog za takav bug? :)


Zabelezi vreme i tacan broj poruka kada si ih slao , zato da bi mogao da reklamiras mobtelu .. jer ce ti sigurno naplatiti poruke koje nisu poslate . Imaju strasan obicaj to da rade . Meni su proslog meseca naplatili 110 poruka viska , a ovoga 150 . I bilo bi dobro da javis rezultat listinga i naplate .....:)

[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 15.03.2006. 00:48 ] @
Ne naplaćuju mi ih, jer te poruke nikada ni ne napuste moj telefon..u tome je i problem. A logično je da one poruke koje su uspešno poslate moraju biti i naplaćene. To što ih posle neko ne može primiti je druga stvar.

A mislim da grešiš u vezi sa tim prekomernim zaduženjem. Kompjuteri ne greše, pogotovo kada se radi o sabiranju i oduzimanju :)
[ Milos niks @ 15.03.2006. 13:07 ] @
Jel mozes da proveris listing racuna , pa javi ... bas me zanima ....
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 15.03.2006. 14:48 ] @
Proveravam ga svakog meseca, zato ti to i govorim. Ako je failed, onda nije ni otišla do Mobtela, samim tim kako da znaju šta da naplate.
Pogledaj ti svoje listinge, jer verovatno nisi dobro informisan o načinu tarifiranja (no offence).
[ raske2 @ 20.08.2012. 20:52 ] @
i meni se to desava, pre dva dana sa kupio polovnu "mini xperia u20i" mogu da primam poruke i pozive, isto tako i da zovem nekog, ali ne mogu da saljem poruke.
kada pokusam da posaljem nekom poruku, desava se isto kao kad nemam kred. stoji neko vreme u pripremi i izadje mi obavestenje da je poruka neuspesna. da li neko zna o cemu je rec? bio bih mu zahvalan...
[ boban779 @ 09.09.2012. 11:46 ] @
Proveri broj servisnog centra za slanje sms poruka.
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 09.09.2012. 12:48 ] @
Citat:
raske2: i meni se to desava, pre dva dana sa kupio polovnu "mini xperia u20i" mogu da primam poruke i pozive, isto tako i da zovem nekog, ali ne mogu da saljem poruke.
kada pokusam da posaljem nekom poruku, desava se isto kao kad nemam kred. stoji neko vreme u pripremi i izadje mi obavestenje da je poruka neuspesna. da li neko zna o cemu je rec? bio bih mu zahvalan...


Pa ne dešava ti se baš ista stvar, jer ti si na Androidu, a problem će najverovatnije biti baš u samom telefonu. Takođe, u naslovu poruke si rekao da ne možeš da šalješ poruke ne jedan broj, a u samoj poruci da ne možeš ni na jedan, što opet nije ista stvar.

Pošto si tek kupio telefon, ako već nisi uradio to, uradi factory reset.