[ Resada @ 07.03.2006. 13:39 ] @
Moze li neko da mi pomogne oko Internet explorera? Srpska tastaura ne funkcionise u okviru search-a, ili bilo cega drugog sto je na samoj strani, a radi u address bar-u, u Google bar-u....
[ jablan @ 07.03.2006. 14:00 ] @
Da ne koristiš možda neki YUSCII font?
[ Resada @ 08.03.2006. 06:45 ] @
Ne koristim YUSCII font, operativni sistem je XP SP2 i uradjen je poslednji update, i mislim da je mozda bas posle toga i nastao problem. Kad proveravam koja je aktivna kodna strana daje mi da je 852, i ako sam menjala na 1250, posle restart-a vrati na 852, ne znam da nije mozda to razlog? Pre 2 godine sam imala isti problem i na kraju sam morala format i sve ponovo. Sad mi se to ne radi, pa pokusavam da nadjem drugi nacin.
[ aleksandaraleksandar @ 08.03.2006. 11:06 ] @
posle instalacije IE7 (beta 2, ili sta vec) primetio sam da, iako je EN default, IE forsira koriscenje cirilice prilikom kucanja u forme.
[ svetlanalane @ 11.03.2006. 09:38 ] @
Citat:
aleksandaraleksandar: posle instalacije IE7 (beta 2, ili sta vec) primetio sam da, iako je EN default, IE forsira koriscenje cirilice prilikom kucanja u forme.
.
Mene interesuje taj IE 7 Gde može da se "skine"? Hvala na odgovoru.

A što se tiče osnovne teme: srpske tastature, podesi u Control panelu/ Regional and languages Options da srpski da bude prvi a engleski drugi.