[ virtualx @ 07.03.2006. 14:02 ] @
evo vidim da nema sanse da se registriram na ebay jer traze nekakvu karticu.
e sad mogu li na ebay-u naci nekog sa ovih prostora ,iz bih koji prodaje nesto pa da kontaktiram sa njim i da mi posalje pouzecem to sto bi uzeo.
jer drugacije ne moze.

npr. evo trazim neki mp3 player da uzmem polovan a u oglasima nema toga bas.
dakle trebam cojka iz BIH koji prodaje to?

[ guru @ 08.03.2006. 09:30 ] @
Ima naravno na ebayu nashih ljudi, ali je broj mnogo mali da bi oni imali bash ono shto tebi treba :)

I zashto si probao da otvarash ebay nalog ako nemash karticu, kako si mislio da platish ? :)

[Ovu poruku je menjao guru dana 08.03.2006. u 10:30 GMT+1]
[ virtualx @ 09.03.2006. 13:48 ] @
pa pokusao i vidim treba kartica i samo zatvorio.
[ guru @ 09.03.2006. 19:26 ] @
Pa kazem ti, ako hocesh da registrujesh ebay nalog, imacesh valjda i karticu, jer ebay sluzi za kupovinu :)
[ RobertB. @ 15.03.2006. 11:58 ] @
Znam da je dosta ovih pitanja, ali meni jos uvek nije jasno. Sta eBay voli od kartica a sta ne? Tj., koju da koristim i od koje banke. Video sam u prethodnim temama dosta predloga. Ovo radi, ovo ne radi, ovo je radilo, ono ce da radi, ovo cas hoce, a cas nece.

Koju???
[ guru @ 17.03.2006. 12:26 ] @
Nema tu da ebay voli, u pitanju je paypal. Visa revolving Raiffeisen banke je proverena, koristim je chesto, virtuon sigurno ne radi, kao ni electron, mastercard, maestro i slichne. Ne znam za visu revolving vojvodjanske banke, mozda ona radi, ali ne znam koji su uslovi za vadjenje te kartice. Za Raiffeisen revolving morash da budesh zaposlen 3 meseca u nekoj firmi (ne treba ti tekuci kod njih), i da imash minimalna mesechna primanja od 14k dinara. Josh ako je nekretnina na tvoje ime, karticu si dobio odmah ;)