[ Miki-relax @ 08.03.2006. 05:42 ] @
Zdravo Narode !!!

Pitanje glasi: Da li neko zna CAKU da prilikom otvaranja nekog sajta se automatski downloduje i startuje odredjeni program odnosno .exe file?

Prezentaciju sam radio u HTML!

Znachi ako ima neko vec iskucan kod u HTML ili Java skript ili u bilo kojem jeziku koji bi bio kompatibilan da se ubaci u sklopu HTML stranice i time automatski prilikom otvaranja te stranice pokrecao program u pozadini ... !!!

Molim ako neko ima neki CODE vec iskucan ili izradjen da mi posalje na e-mail adresi [email protected] !!!

Vec sam postavljao pitanje ovoga tipa na par foruma al niko da mi da konkretan tachan i jasan odgovor kao shto radi ELITE SECURITY !!!


Unaprijed HVALA !!!
Pozdrav !!!
[ noviKorisnik @ 08.03.2006. 07:42 ] @
Ne može.
[ BobMarley @ 08.03.2006. 10:06 ] @
moze, koristeci ili active x ili iskoristavajuci neki od bugova u browserima ....
[ Miki-relax @ 08.03.2006. 22:46 ] @
Ma de bre "NE MOZE"! Znam da moze ... al ne znam molio bi vas josh jednom da mi neko posalje gotov script ili neshto da ubacim u HTML povezem sa programom i da radi !!!

PLEASE

Unaprijed HVALA !!! ;)
[ pajaja @ 08.03.2006. 22:53 ] @
ne moze
[ flylord @ 08.03.2006. 22:58 ] @
tako nesto ne moze da se izvede nikako, Browseri ne dozvoljavu to da se uradi.
[ Toyo @ 09.03.2006. 02:48 ] @
Citat:
Pitanje glasi: Da li neko zna CAKU da prilikom otvaranja nekog sajta se automatski downloduje i startuje odredjeni program odnosno .exe file?

Prezentaciju sam radio u HTML!



Ma moze: Idi na cmd i upisi: dovnloaduj_automatski_startuj ime_programa


Putanja nije vazna (on ce je sam pronaci), i ako ne moze da nade CAKU, umesto imena programa upises CAKA.


Trebalo bi da proradi