[ Izgubljeni @ 22.03.2006. 09:29 ] @
Odlučio sam pokušati prebaciti CLIPPER aplikaciju u WIN, i uspio sam pronaći alat koji prilično obećava po tom pitanju (visual xharbour) ali nemogu pronaći nikakvu dokumentaciju o tom alatu, help nema, a ne kupuje mi se nešto što nisam siguran da radi.... HELP PLEEEEEASE!!!! Bilo kakva iskustva, neka dokumentacija, crack ili full verzija (jer ja imam samo demo) puno pomaže....
[ z@re @ 24.03.2006. 03:30 ] @
Zemljace, prvo da napomenem da si u krivom forumu, a drugo da napomenem da je bilo kakvo trazenje crackova preko ovog sajta zabranjeno...

A sad, otisao sam na stranicu tog xharboura, i izgleda mi skroz profesionalno. Zasto ne kontaktiras njihovu sluzbu za korisnike, i ne izneses im svoj problem? Sigurno ces sa punom verzijom dobiti i dokumentaciju. A sami tamo kazu da je 100% backward kompatibilan sa clipperom, i da posjeduje C kompajler koji je u stanju izbacit nativne izvrsne fileove. Dakle ne vidim zasto ne bi islo. Uglavnom, pitaj njih, ako ti se svidi, kupi.
[ tosa @ 24.03.2006. 05:50 ] @
Piraterija je zabranjena na forumu!
[ Izgubljeni @ 24.03.2006. 09:19 ] @
OK, SORRY... Nije ni meni piraterija po ukusu, ali jednostavno mi se ne daje 100 i kusur dolara za nešto u što nisam potpuno siguran da radi ono što bih ja trebao... Na kraju krajeva i sam radim programe i nesvidja mi se da ih netko dila okolo za džabe...

[Ovu poruku je menjao Izgubljeni dana 24.03.2006. u 10:19 GMT+1]
[ Izgubljeni @ 24.03.2006. 09:43 ] @
Citat:
tosa: Piraterija je zabranjena na forumu!


Ma ja samo pitam jel netko ima kakvog iskustva u tome.... Nisam baš ni tražio crack, to sam bubnuo bez veze
[ leka @ 30.03.2006. 21:10 ] @
Ja ipak predlazem da probas projekat Clip - http://www.itk.ru/english/index.shtml . Clip je takodje multiplatform Clipper, i koristi GTK za GUI.
[ Izgubljeni @ 31.03.2006. 06:43 ] @
Pa čitao sam o tome, ali zar CLIP nije uglavnom orjentiran za LINUX?