[ witch @ 07.04.2006. 21:19 ] @
Imam nov tv PANASONIC TX-29PS12P. Simptomi su poceli da se manifestuju posle nekih nedelju dana kada je poceo da se u neoderdjeno vreme ugasi na sekundu i ponovo upali. Zamenila sam za isti ali se ista stvar desava i na drugom tv-u.
Sta moze biti u pitanju?
[ tiksi1 @ 08.04.2006. 00:32 ] @
Proveri uticnicu za struju , mozda ovo izgleda glupo ali sam imao musteriju koji je imao neki nov tv pa mu se desavalo tako nesto(koristio je neki produzni sa buvljaka). Startuj TV i onda iskljuci utikac za napajanje pa ga opet udeni , ako se TV ukljuci onda to moze biti to a ako predje u st.by onda je to ipak kvar (neki modeli nakon nestanka struje predju u st.by a neki se vrate u rezim u kom su bili pre nestanka napajanja).
[ witch @ 08.04.2006. 07:49 ] @
Evo, receno ucinjeno. Tv se posle gasenja cupanjem uticnice i ponovnim paljenjem normalno startuje na kanalu na kojem je bio ugasen. Ono jeste neki jadni produzni kabl, ali do pre mesec dana na njega je bio ukljucen drugi tv (samsung i philips) kojem se to nije nikada desavalo. Ipak probacu da zamenim produzni, ali sumnjam da je to u pitanju.
[ zokaaa @ 08.04.2006. 18:05 ] @
Citat:
witch: Evo, receno ucinjeno. Tv se posle gasenja cupanjem uticnice i ponovnim paljenjem normalno startuje na kanalu na kojem je bio ugasen. Ono jeste neki jadni produzni kabl, ali do pre mesec dana na njega je bio ukljucen drugi tv (samsung i philips) kojem se to nije nikada desavalo. Ipak probacu da zamenim produzni, ali sumnjam da je to u pitanju.

Ipak prvo zameni produžni kabl. Zaista je malo čudno da se oba TV-a potpuno isto ponašaju Pozdrav.
[ BD-electronic @ 08.04.2006. 22:31 ] @
Ili ga probaj uključiti u neku drugu utičnicu u zidu bez produžnog kabla !