[ homoludens @ 07.04.2006. 22:40 ] @
moj 765MB je izgubio fokus, pa imam jedno pitanje:
kako otvoriti ovaj monitor bez posebne samsungove alatke za gornje zabice? (ako ovo nije "crack to open" monitor)

a kako mi bas i nije neka zelja da cackam po monitoru, ako se neko bavi servisiranjem :), mozete mi poslati i kontakt na PP.
[ homoludens @ 11.04.2006. 00:27 ] @
bilo bi lepse da mi je neko rekao da je dovoljno da se srafciger ugura u rupe, ali sa prednje strane - a ne zadnje kao ja :).
pa sada moj monitor ima oziljke od ove operacije. ali barem mene oci vise ne bole :)
[ p.cudic @ 11.04.2006. 01:17 ] @
@homoludens, svi mi svakodnevno dobijamo kojekakve krseve na popravke, medju njima i monitore, zamisli kad bi svako postavio pitanje: "kako ovo otvoriti", morali bu da otvore zaseban forum samo za to . Svako ko zeli nesto da popravi mora i malo da se pomuci.
Pozdrav
[ _goThic_ @ 22.06.2006. 18:59 ] @
Citat:
homoludens: bilo bi lepse da mi je neko rekao da je dovoljno da se srafciger ugura u rupe, ali sa prednje strane - a ne zadnje kao ja :).
pa sada moj monitor ima oziljke od ove operacije. ali barem mene oci vise ne bole :)


bas htedoh da napisem to... :)

morao sam moj da otvaram da bih mu prefarbao plastiku, guranjem srafcigera u te rupice...
i to posle mnogo nerviranja i pitanjima samom sebi "kako"???

problem je sto treba malo jace gurnuti u pravom smeru...
i nema previse oziljaka...
bar ne mnogo vidljivih...
nista sto sprej nije uklonio... :)
[ bekim-bekic @ 22.06.2006. 20:32 ] @
He he pa ko vas je ucio da se gura otpozadi?
[ nessha @ 22.06.2006. 21:28 ] @
I to bez "vazeljin" !!!
[ codeus @ 21.07.2006. 09:23 ] @
gothic ... ajd okaci sliku da vidim kako je ispalo farbanje ...