[ Schima @ 14.04.2006. 13:22 ] @
Molim vas ako netko zna, procackao sam sva pitanja i odgovore na forumu ali nesto slicno nema.
Skinuo sam TomTom navigator 5.0 koji tezi oko 90 Mb u RAR-u. Nakon raspakiranja dobijem neke foldere i jedan fajl sa nazivom start.exe koji kod pokretanja na laptopu (prikljucen je naravno PDA preko MS ActiveSync-a) javi "... bla,bla .... not valid a WIN32 application". PocketPC je NAVMAN 100 (Mitac Mio 168). Gdje da ga kopiram u pocket? (u glavnu memoriju ne stane a SD mi je 512 Mb).

Pozdrav
[ somil @ 14.04.2006. 13:40 ] @
Ja sam preko E-mula skinuo verziju (oko 22mb) koja je instalaciona! Jdnostavno skines na hard, pokrenes setup.exe, i on instalira program na pocketPC. I to je sve! Ako te interesuje naziv arhive, pusti mi mail na [email protected].

Pozdrav
[ petarta @ 14.04.2006. 16:31 ] @
TomTom ne moze definitivno da se prekopira i radi. Mora se instalirati. Nadji drugu verziju!
[ Schima @ 19.05.2006. 11:52 ] @
I ja imam slican problem...
Skinuo sam kompletnu mapu Eastern Europe. Kada folder kopiram na SD u root (170 Mb drugacije i ne moze), poruka je "No map found!". Na koje mjesto tocno treba kopirati. Kako se folder mora zvati?, inicijalno je "Eastern_Europe-Map"?. Nakon pokretanja TomTom aplikacije i podesavanja jezika,... ne pita me od kud da ucita mape...? Aplikacija je tt 5.21 for pocket PC, koja je i sama instalirana u root CD kartice. U cemu je greska?

Help!

[ rapidlord @ 01.06.2006. 21:25 ] @
Trebalo bi da TomTom sam nadje mape bez obzira gde se nalaze, na samom uredjaju CF ili SD kartici, "nadam se da si raspakovao onaj ZIP fajl sa mapama"