[ petarta @ 25.05.2006. 07:48 ] @
Koji program ima dobru rutabilnu kartu Grcke?
[ ivcha1976 @ 26.05.2006. 14:11 ] @
tomtom je ok,probao sam ga!

[Message truncated. Tap Edit->Mark for Download to get remaining portion.]
[ petarta @ 26.05.2006. 21:57 ] @
Ako mislis na Istocnu Evropu, to je totalno ne precizno i lose, a nisam video u prodaji TomTom kartu Grcke!
[ Baluban_S @ 25.08.2006. 16:57 ] @
Postoji veoma precizna i detaljna karta Grcke za Garmin uredjaje , ali nije rutabilna. Dobra joj je strana sto je neverovatno detaljna (do nivoa topografskih podataka), a i BESPLATNA JE. Tom Tom za Istocnu Evropu cu isprobati u Septembru u Grckoj ali sem dobre zabave od TomTom-a za sada ne ocekujem nista vise.
[ petarta @ 26.08.2006. 22:27 ] @
Citat:
Baluban_S: Postoji veoma precizna i detaljna karta Grcke za Garmin uredjaje , ali nije rutabilna. Dobra joj je strana sto je neverovatno detaljna (do nivoa topografskih podataka), .

Pa znam ali meni ne treba karta da osvajam Grcku vec rutabilna da se bez problema snalazim! Video sam da taksisti u Solunu imaju navigaciju (nisam uspeo da vidim koja), a ujedno sam video da se prodaju PDA uredjaji sa navigacijom. Mislim da je Destinator u pitanju! Sto se tice TomTom--ove istocne evrope i Grcke - zaboravi!
[ kolezr @ 28.08.2006. 15:02 ] @
Definitivno DESTINATOR 6 sa mapom Grcke! Iz grcke vam i pisem, isprobana je, radi perfektno!
Pozdrav sa Tasosa
[ petarta @ 01.09.2006. 08:09 ] @
Uh, probao sam Destinator, ali prvi utisak da je uzasno spor. Neznam zbog čega ali toliko sporo radi da sam odmah poželeo da ga deinstaliram. Tužno je što kada pogledaš mapu evrope kompletnu, jedino nema puteva kroz Srbiju!
[ kolezr @ 01.09.2006. 19:13 ] @
Meni DESTINATOR prosto leti na ETEN G500 ... najbrze radi IGO 2006, zatim DESTINATOR i na kraju TOMTOM... ali ni za jedan ne mogu reci da je previse spor za normalnu upotrebu ...
[ petarta @ 02.09.2006. 09:07 ] @
Citat:
kolezr: Meni DESTINATOR prosto leti na ETEN G500 ... najbrze radi IGO 2006, zatim DESTINATOR i na kraju TOMTOM... ali ni za jedan ne mogu reci da je previse spor za normalnu upotrebu ...


Moram ga onda preinstalirati jer mi toliko koci da nisam uspeo cestito ni da ga isprobam!