[ plcb83 @ 01.06.2006. 14:31 ] @
Kod mene na ekonomskom faxu u Nisu se sve naplacuje. Obnova, nova godina, ispiti (i redovni studenti)i kao vrhunac svega poceli su da naplacuju kolokvijume.

Znaci das 3 kolokvijuma po 200 kinte.Polozis iz PRVE i onda das za ispit jos 800 kinte.
Dobro, mozes i samo za ispit. Kao da sam na Sorboni
[ VRider @ 01.06.2006. 14:51 ] @
To je zato sto veci deo studenata na Ekonomskom, Pravnom i slicnim fakultetima su tu samo da bi bili studenti. Zasto im onda ne bi naplatili tu privilegiju, a studiranje to jeste - privilegija, a ne pravo.
[ plcb83 @ 01.06.2006. 16:39 ] @
e al ti je odgovor.
pa sto na filozofskom ne naplacuju?

Ne naplacuju oni da bi nas "probudili" nego zato sto vole kintu :)
[ Davor Vlajkovic @ 01.06.2006. 17:02 ] @
Baš me zanima da li se ta naplata realizuje preko tekućeg računa fakulteta ili 'solarno'...

Koliko mogu da primetim, na sajtu tvog fakulteta nema ni reči o ovome tako da je veoma verovatno da ova rabota i nije baš 100% legalna.
[ P1ksi @ 01.06.2006. 23:28 ] @
Citat:
plcb83: Kod mene na ekonomskom faxu u Nisu se sve naplacuje. Obnova, nova godina, ispiti (i redovni studenti)i kao vrhunac svega poceli su da naplacuju kolokvijume.

Znaci das 3 kolokvijuma po 200 kinte.Polozis iz PRVE i onda das za ispit jos 800 kinte.
Dobro, mozes i samo za ispit. Kao da sam na Sorboni


Mogu da potvrdim da je kafa iz automata 30 dinara!
A u CET-u je 20 din!!!
[ plcb83 @ 02.06.2006. 00:09 ] @
Citat:
Davor Vlajkovic: Baš me zanima da li se ta naplata realizuje preko tekućeg računa fakulteta ili 'solarno'...
Koliko mogu da primetim, na sajtu tvog fakulteta nema ni reči o ovome tako da je veoma verovatno da ova rabota i nije baš 100% legalna.


pa preko ziro-racuna.
Mani sajt, kao da je pravljen za mentole!
[ Niche @ 13.07.2006. 14:12 ] @
Sajt ekonomskog fakulteta u Nisu je smesan, smesan.

Samo sa cekao da Packman izleti odnekud.:))))
[ PACAo @ 20.10.2009. 18:49 ] @
Zdravo svima!
Da li neko možda ima skripte iz makroekonomije, ko studira na ekonomskom u Nišu?
Izvinjavam se ako postavljam pitanje u pogrešnoj temi, ali hitno je.
Te skripte ne mogu nigde da nađem, a verujem da ih ima neko ko je polagao ovaj predmet.
Unapred zahvalan.