[ Nemanja Jakovljevic @ 29.12.2002. 18:48 ] @
Prica ide ovako...

Jednog lepog majskog dana, doshli ljudi iz PTT-a da potpishu sa nama ugovore o uvodjenju KDS-a. Rekli oni nama da mi spadamo u drugu fazu, tako da ce nam do kraja juna najverovatnije uvesti kablovsku, ali su ipak u ugovoru stavili (to je u redu) za rok da je 90 dana, tj. da istiche rok 20 Avgusta. Posle isteka roka po ugovoru, ja zaovem ove iz KDS-a i oni ili ne znaju ili se niko ne javlja (morash da ih nazovesh ujutro od 8h do 9h da bi nashao nekog na radnom mestu, i on ti kaze da bice...). Zovem ja njih tako pre jedno 20 dana, i oni meni kazu: "znate drugu fazu cemo zapoceti pocetkom februaura 2003.godine", napominjem da sam ja odma sledeci blok od kraja prve faze, i da je prva faza tu negde tosin bunar, i na suprotnoj starani od zemuna... I zove mene brat iz bataje, i kaze meni: "pre nedelju dana bili iz PTT-a, potpisali smo ugovor. Uveli su nam kablovsku danas!". Prvo sam pomislio da me zeza, ali sam onda otishao i licno se uverio..... Posle nove godine cu da zovem lepo Beogradski program, tek da objave to....



E to je pravna drzava.......
[ Montoya @ 31.12.2002. 16:15 ] @


EEE...pa sta da ti kazem....nama telefoni nisu radili 6 dana..i onda kao popravili...prikacili jos ko zna koliko njih..net mi puko skroz.....ranije sam imao i po 46 ili 49 Kbps ..sada izmedju 21,6 i 36 ..ma katastrofa..ja ih zovem da dodju...kaze mi lik iz ptt-a preko telefona...""ali pazi nemoj da im kazes da ti radi net..inace nema sanse da pipnu ista ..vec ono..pricaj ne mozes da se konektujes i tako"...ali dzabe ..zovem vec 2 meseca..ma mogu da umrem nece niko doci....utilizacija mi je cesto na 0 ili ispod 20 %..ma katastrofa..nekada ne mogu da otvorim nijedan sajt. Ma koristim DAP pa downloadujem nesto da ne bi ispao skroz...

Aj da ne bude samo kriticki...evo nesto malo konstruktivnog ...:

Ljudi izadjite napolje !! na ulive ..i pocnite da cupate kablove!!!
Nesto kao organizovana akcija..kontas ?pa ce valjda onda da uvedu nesto normalno...:|)))
[ Nemanja Jakovljevic @ 01.01.2003. 16:02 ] @
to sto se tice toga da im kazesh da ti ne radi net, to bi sad trebalo da ih se tiche, jer su i oni sami ISP. A za onaj konstruktivan deo.... pa ne bih ja u zatvor, ja bi tamo strpao celnike iz telekoma i PTT-a.

Nego najbolje je dogovorimo se, izadjemo ispred skupstine.....
[ Montoya @ 01.01.2003. 19:49 ] @



Slusaj ja sam to vise u afektu rekao ...ono za cupanje kablova....ali nesto treba da se preuzme.Ovo nema smisla...kao 56 kbps...ma da ...ISDN mogu da dobiju samo tatini sinovi ili neke debele veze....SAT. je skup .....pa bar da je ovaj 56 k onakav kakav bi trebao da bude...em je manji ...em slabo ko moze da ga postigne..mozda preko digitalnih centrala ali i onda to nije to......Ma......katastrofa.......a i ko da ti dodje ispred skupstine ....Koji % ljudi u YUG ima racunar ???
Nema pomoci....mozda za 10 do 15 god ..kada se steknu uslovi..bolje da kazem kada cemo biti primorani od strane EU da predjemo na neke naprednije sisteme...
[ zgubidan @ 02.01.2003. 09:59 ] @
Vi lepo pogledajte ugovore koje ste sklopili sa telekomom o uvodjenju broja, da li se tamo pominje da ti telekom garantuje neki protok po parici koju ti uvede ??
Da li se uopste pominje internet ?
[ Montoya @ 02.01.2003. 17:00 ] @






..........TRUE........