[ xexexex @ 25.06.2006. 15:24 ] @
Dali moze da se za free hosting registruje domen??? I dali kasnije mogu taj domen da prebacim na drugi hosting???
[ skundra @ 25.06.2006. 15:36 ] @
Mozes da registrujes domen i ako nemas hosting. Registracija domena se obicno placa oko 10 evra/godina.".co.yu" domen je free i moguc samo za pravna lica, o cemu je dosta pisano na forumu.
Ako je u pitanju free hosting samo treba da se uradi redirekcija sa www.domen.com (npr.) na adresu na kojoj se nalazi free hosting.
U svakom trenutku taj domen mozes da redirektujes na bilo koji hosting, obicno svi koji prodaju domene imaju datu uslugu. Procesljaj malo po forumu naci ces dosta informacija o ovoj temi.
pozdrav
[ xexexex @ 25.06.2006. 17:47 ] @
aha... ok! Nego kako da ja registrujem domen... mislim koji DNS server da ukucam za taj free hosting???
[ salexab @ 25.06.2006. 18:58 ] @
Ako si vec registrovao domen dodaj jos 15eura /god i mozes da imas pravi hosting. Vecina free hostinga je ogranicena
po pitanju sql baza, adminstracije, ftp mail servera, prometa , upotrebe php scripta i ko zna cega vec ne. Za ovoliko para mozes kod nekoliko nasih hosta provajdera da dobijes kompletnu stvar. Savetujem ti da trazis neki hosting sa mogucnoscu
bar 2 sql baze i xpanelom.
[ miks3r @ 04.07.2006. 18:00 ] @
Mene zanima nesto slicno...
Imam forum na forums.cjb.net/nesto.html i pre neki dan sam kupio na promociji domen nesto.info pa me zanima da li mogu da ga preusmerim na trenutni forum i kako?
[ Noe @ 04.07.2006. 19:54 ] @
Ako ti registrar daje svoje nameservere i opciju da radis redirekciju onda moze bez problema.