[ R A V E N @ 09.07.2006. 16:09 ] @
Recimo da ime svoje stranice www.mojastranica.com želim promovisati na plakatima,letcima...uopšte u medijima. E sada je li potrebno da navodim i ono "www"?Samo me interesuje hoće li to stvarati tehničke probleme korisnicim kad budu otvarali moju stranicu upisujući u Adress bar mojastranica.com?

Npr. u Operi i pored isključene opcije "Try name completion,using" na Tools>Preferences...>Advanced(tab)>Network>Server name completion radi bez problema.

[Ovu poruku je menjao R A V E N dana 09.07.2006. u 17:34 GMT+1]
[ Ivand @ 09.07.2006. 16:19 ] @
Problem može da nastane ako hosting provajder nije pravilno podesio web server, tako da kucajući mojastranica.co.yu
dobiješ ćorak, ma da opet mnogi "ozbiljni" igrači ovde to dozvoljavaju sebi http://politika.co.yu recimo.

A opet u Srbiji koja nije baš preterano internet pismena www. ispred imena može lako da znači da je tu
u stvari sajt a ne email adresa, što mnooogi još uvek ne razlikuju.
[ old @ 09.07.2006. 23:13 ] @
Ako je sve dobro podešeno, znači ako problem ne pravi tebi kad ukucaš bez www, neće praviti problem ni njima.

Ja bih dodao i www ispred na štampane stvari, osim ako je problem dužina teksta. Zato što kad nešto počne sa www a završi sa com, mislim da i kod nas već znaju o čemu se radi pa uštediš dodatne komentare.

(Viđao sam mnoge plakate i nalepnice gde nema nikakvih komentara uz takav tekst)