[ ventura @ 11.01.2003. 20:49 ] @
Ko je zainteresovan da na svoj sajt/shopping cart implementira RealTime card processing, moze da me kontaktira na mail:


Zainteresovani treba da mi pokazu da su ozbiljni u poslu, odnosno da nece neke prevare da rade, u slucaju bilo kakve sumnje ili primedbe, imam pravo da zatrazim dokumentaciju na uvid, i ako utvrdim da je izvrsena neka malverzacija, i ako dodje do chageback-a, vi snosite troskove.

Ja vama nudim RealTime processiranje za Visa, MasterCard, Discovery i Amex, bez potrebe da budete registrovano preduzece, i bez mnogo papirologije... Ukoliko se dogovorimo sa procesiranjem mozete poceti istog dana, mesecni limit za pocetak je $5,000, pare dobijate na ruke u Beogradu, isplata je u DINARIMA, 5 dana nakon uspesno obavljene transakcije.
Od mene dobijate uputstva i PERL/PHP skripte kako se povezati na moj server, sa mog servera se paymenti dalje procesiraju, i vi samo u vidu TEXT stringa dobijete rezultat transakcije: Approved, Declined, Refferal, Error, i na osnovu toga radite dalje sta zelite.

Sveukupna cena je 6.5% od vrednosti transakcije.

[Ovu poruku je menjao ventura dana 06.07.2003. u 20:54 GMT]
[ Gojko Vujovic @ 11.01.2003. 22:05 ] @
Da li se potpisuje neki ugovor, ako da - kakav je, a ako ne - kakve su garancije?
[ mikis @ 11.01.2003. 22:29 ] @
Ventura, da li si možda probao kako tvoj sistem funkcioniše sa domaćim karticama -- pre svega Visa Virtuon, i sličnim?
[ B o j a n @ 11.01.2003. 23:09 ] @
Danko, zbog cega mislis da ce posle tvog "svi-znamo-kako-uspesnog-poslovanja" tvoja ponuda moci da ikome znaci ?
Lux-ottica ?
eBay bids ?

Vrlo, vrlo diskredibilno ...

No, nadam se da je to proslost i da ce ti takav servis/usluga zaziveti.
[ ventura @ 12.01.2003. 08:48 ] @
Gojko: Ne podpisuje se nikakav ugovor, jer ne znam dali bi taj ugovor imao neku vrednost sa pravne strane, ali ako to nekome znaci, nije problem da se sastavi i podpise ugovor.

Mikis: Nisam probao kako funkcionise sa domacim karticama, ako je neko voljan da proba sa svojom, mogu da napravim jedan product od $5, pa da se uradi authorize na tu karticu da se vidi dali funkcionise...

Bojan: Lux-Ottica i eBay diskredibilni? Pojasni... Lux-Ottica je 101% legalna i uspesna firma.. Tako da ne znam na sta mislis... A na eBay-u nismo imali negativne feedbackove nikada, a i nismo nesto mnogo prodavali naocare preko njih... ozda 50-tak komada pre godinu i kusur dana...