[ Goran Stankov @ 18.07.2006. 07:47 ] @
Imam tvc grundig(stariji model)sa tiristorima na kome ne radi sever-jug korekcija(znaci ne o-w).To je tvc na kome o-w nije na modulu vec na osnovnoj ploci.
[ Dada plavusa @ 18.07.2006. 08:06 ] @
Grunding je izbacio ogroman broj sasija??? Oznacavaju ih sa CUC. Korekciju slike O/W ima svaki TV sa ekranom vecim od 60cm.Za pocetak, moraces da navedes koji CUC je u pitanju. Ako to ne zmas (otkinuta nalepnica... i sl), napisi koji je procesor.

D
[ Chellawy @ 19.07.2006. 21:39 ] @
i onda je mrmot zamotao cokoladu u celofan !!

dajte ljudi malo bolje to pojasnite??
Ja vas nisam nista razumeo ????

[ Goran Stankov @ 19.07.2006. 21:51 ] @
Ja licno ne znam da neki cuc ima tiristore.Ovde je u pitanju stariji model Grundiga SUPER COLOR ....I slika nije jajasta sa leve i desne strane vec odozdo i odozgo.Hvala unapred!
[ zoran @ 19.07.2006. 22:24 ] @
Pa onda ti je vertikala u kvaru , a ne o-w ...CUC..da...daa...draga
To ti je onaj modul desno prema tebi ili ako nije varijanta modul , onda od sredine pa desno na crnom hladnjaku BD
[ alexa_pg @ 19.07.2006. 22:29 ] @
Citat:
Imam tvc grundig(stariji model)sa tiristorima na kome ne radi sever-jug korekcija(znaci ne o-w).To je tvc na kome o-w nije na modulu vec na osnovnoj ploci.

Pa sta ako imas! Imam i ja. Sta se hvalis? Ili si mozda stio da postavis neko pitanje. Mozda ti treba sema? Reci o cemu se radi ili da pogadjamo.
[ Dada plavusa @ 20.07.2006. 15:16 ] @
Cccccccc...... Zoki, Zoki.... Pa da li je to lepo sa tvoje strane? Ja sam postavila sasvim korektno pitanje zeleci da pomognem coveku. Moram priznati da se nisam nadala ovakvim vulgarnostima. Zanima me sta ostale kolege misle o ovome? Ili moderatori ovog foruma? Ako negde gresim, bilo bi u redu da mi skrenu paznju na to.
A i u pravilniku pod tackom 12 pise sledece:
"..sami korisnici foruma moraju biti obazrivi prilikom svog izrazavanja...".


D

[ Chellawy @ 20.07.2006. 20:14 ] @
a pa sad je kao malo jasnije
@goran stankov pa logicno bi bilo da ti je kvar na vert. modulu.

a s obirom na opis tv-a ne bi me iznenadilo i da ima jos onaj stari tip delta ekrana.

i da se radi o nekom od modela superkolor xx35 serije.


Citat:
Dada plavusa: Grunding je izbacio ogroman broj sasija??? Oznacavaju ih sa CUC. Korekciju slike O/W ima svaki TV sa ekranom vecim od 60cm.Za pocetak, moraces da navedes koji CUC je u pitanju. Ako to ne zmas (otkinuta nalepnica... i sl), napisi koji je procesor.

D


a sta je sa 56cm ekranima ?
oni kao nemaju korekciju O/W ?
i kao da je to sve jako bitno za neki grundigov model star 30+ godina ?

Citat:
Dada plavusa: Cccccccc...... Zoki, Zoki.... Pa da li je to lepo sa tvoje strane? Ja sam postavila sasvim korektno pitanje zeleci da pomognem coveku. Moram priznati da se nisam nadala ovakvim vulgarnostima. Zanima me sta ostale kolege misle o ovome? Ili moderatori ovog foruma? Ako negde gresim, bilo bi u redu da mi skrenu paznju na to.
A i u pravilniku pod tackom 12 pise sledece:
"..sami korisnici foruma moraju biti obazrivi prilikom svog izrazavanja...".


D


ja ne vidim nista uvredljivo i vulgarno u @zoran - ovoj poruci.
Mozda ne umem da chitam izmedju redova , ali ono sto je @zoran napisao je sasvim ok.

[ Goran Stankov @ 20.07.2006. 22:45 ] @
Jasno je da svi monitori od 56cm pa nadalje imaju o-w module ali posto tema mora da ima 15 znakova morao sam nesto da napisem s obzirom da nemam nalepnice a samim tim ni model aparata.U svakom slucaju hvala na ponudjenim odgovorima,pa da probam vertikalu.Pozdrav svim ucesnicima u razgovoru!
[ Dada plavusa @ 21.07.2006. 01:07 ] @
Tebi bi se svidelo da procitas komentar upucen tvojoj zeni tipa:
Citat:
zoran:  ...CUC..da...daa...draga


Ne bi smatrao da je neposteno i nicim izazvano?

D
[ Goran Stankov @ 21.07.2006. 08:35 ] @
ne znam da li ste me shvatili ali slika(geometrija)izgleda ovako.
[ dzafer @ 21.07.2006. 09:11 ] @
Pa kako si objasnio da ti izgkeda ovako (slika) onda tebi nevalja
O-W korekcija.
[ dzafer @ 21.07.2006. 09:24 ] @
Izvinjavam se sliku sam dobio kasnije u odnosu na tekst pa nisam vidio geometriju
gresku moras traziti u vertikalnom stepenu.
[ zoran @ 21.07.2006. 13:09 ] @
Ša je bre ;-) o čemu se radi ? nišš ne kontam...ko koga?...nisam ja ništa kriv.
[ nessha @ 21.07.2006. 16:52 ] @
Ma nista bez CUC-lanja! Sve ostalo nije vredno paznje!
[ Dada plavusa @ 21.07.2006. 21:17 ] @
Ma slobodno ti nastavi sa tim nessho, nedaj se deranzirati


D
[ Chellawy @ 22.07.2006. 13:04 ] @
Citat:
Dada plavusa: Tebi bi se svidelo da procitas komentar upucen tvojoj zeni tipa:

Ne bi smatrao da je neposteno i nicim izazvano?

D


ako se odnosi na mene;
pa naravno da me ne dotiche taj komentar. jer pod jedan to nije upuceno ni tebi ni bilo kome lichno. @zoran je samo citirao reci jednog crtanog lika , ali izgleda da ti nisi gledala taj crtani.
a pod dva : pa sve i da jeste lichne prirode, pa naravno da me sse ne bi doticalo jer chovek niti pozna mene niti moju zenu i ko moze da mu garantuje da je DRAGA osoba.
chesce zna da bude vrlo nezgodna (ne mislim fizicki) vec na narav

zato opusti se dado plavuso
ovde su sve dragi "momci"

[ Dada plavusa @ 22.07.2006. 16:48 ] @
Ma nema veze kolega Chellawy, zaboravljeno, provereno znam da su nezahvalni svi poslovi u kojima je neophodan kontakt sa ljudima. Zato i nastaju ovakve situacije. Mislim da kapiras o cemu pricam.
No, kao sto rekoh, zaboravljeno.


D
[ Goran Stankov @ 22.07.2006. 23:15 ] @
Problem je resen u O-W.Hvala svima na saradnji!
[ zoran @ 23.07.2006. 01:16 ] @
Pa reci nam šta je bilo u kvaru, možda nekom dobro dođe.
[ Goran Stankov @ 30.07.2006. 09:02 ] @
Treba nastelovati zavojnice NSP,NSA.