[ Dejan Topalovic @ 29.07.2006. 22:09 ] @
Da li ste clan neke udruge Oracle korisnika i ako jeste - koje? Sto se tice udruga sa nasih prostora (Balkan, je l' te), jedino sam nasao informacije o hrvatskoj udruzi Oracle korisnika, a za Srbiju i BiH nista.

Postoje li uopste udruge Oracle korisnika u Srbiji i BiH? Ako postoje, moze li mi neko navesti njihove nazive, lokaciju i web sajt?
[ Dejan Topalovic @ 02.08.2006. 14:55 ] @
Ni rijeci o Oracle udrugama u Srbiji i BiH, a?
[ djoka_l @ 03.08.2006. 15:54 ] @
Odavde, iz Alanje, ne mogu da ti dam bas precizan odgovor, ali formiranje Oracle user grupe za Srbiju je pokrenuto pocetkom ove godine, ali je kolega iz moje firme koji je za to bio zaduzen, presao je u martu u Oracle Srbija. Kada se vratim sa odmora provericu u kom se to stanju trenutno nalazi.
[ djoka_l @ 09.08.2006. 14:39 ] @
Evo me bonovo u BG. Dakle, Oracle user grupa za Srbiju je formirana, ali za sada nije bilo nikakvih aktivnosti. Prvi skup se planira za septembar ove godine (1 dan u Beogradu), a dotle će možda biti napravljen i neki sajt. Znači, više informacija za mesec dana!
[ Dejan Topalovic @ 09.08.2006. 16:18 ] @
Super, barem se nesto pokrece. :)

Imas li mozda neke informacije o Oracle User group u BiH?

Usput, da li bi mogao napisati ili upitati nekog, ako ti ne znas, kako ide procedura osnivanja i registrovanja Oracle User grupe?