[ shiggy @ 04.02.2003. 12:34 ] @
Ovako .... jedan dripac smra moju sestru na krstarici i pritom je extremno bezobrazan, tvrdi da me zna ( shto je potkrepio proverenim informacijama ) a nece da se predstavi. Znam da koristi mirc. Da li zna neko neku foru kojom bi mogao da izvalim njegov mail ili neshto drugo shto bi dovelo do otkrivanja identiteta. /whois nece da radi jer je sakrio podatke ,a nije registrovan na serveru (nema mail) ... da li postoji neki scriptic ili neshto chime bi ja mogao da identifikujem ovu budalu.


Unapred hvala . ...
[ CONFIQ @ 04.02.2003. 13:35 ] @
Ne.... u IRC servere možeš da uđeš totalno anonimno tako da.... najbolje ti je da ignorišeš takve likove...
[ Crazy Mix @ 04.02.2003. 17:53 ] @
Citat:
shiggy:
... da li postoji neki scriptic ili neshto chime bi ja mogao da identifikujem ovu budalu.


Unapred hvala . ...


Skripta, ne.
Ali postoji mnogo nacina da ga sjebes...
javi mi se na mail (imas na mom sajtu - dole), pa cemo da vidimo
[ NLO @ 05.02.2003. 00:58 ] @
/ignore nick :)
[ Darko Pipic @ 09.02.2003. 12:35 ] @
Ovako, uvek postoji /ignore, ali ti je mozda lakse da se zalis na #pomoc. Par zline-ova ili slicnog ce ga smoriti i ne verujem da ce te cimati vishe. Ako ne pomogne, opet je tu stari /ignore.
[ Srki__ @ 14.02.2003. 22:50 ] @
mogao bi i ti da udjes anonimno,uzmes neki zenski nick,malo dza-bu predstavis se kao ribica,hard to get malo da ne bude provaljeno,i za koji dan bi trebalo da zavrsite razmenu telefona ili slika....a onda,mislim ako ga znas pusti masti na volju.....!@*%$*!#!@$**&#^!
...Srecno!!
[ Adnan Hajdarevic @ 23.04.2003. 01:25 ] @
znas sta jaro uzmes smurf ili click pa ga totalno sjebe5 kad je na mircu da mu vise nikad ne naumpadne da zajeb4va nekog tvojeg