[ DaForgottenEmperor @ 02.08.2006. 17:58 ] @
Koji je najbolji način da povećam broj posjeta na svoje blogove?
Registrirao sam se za Adsense, i sad čekam nekog ko je dovoljno glup da mi klikne na ad :).

BTW, da ne otvaram novu temu zbog ovoga, možete li mi preporučiti neki counter koji pruža detaljne informacije poput Bravenet-ovog? Bravenet-ov counter podržava samo 3 sajta, a ja ih planiram otvoriti bar triput više...
[ srlexic @ 02.08.2006. 21:21 ] @
Prijavi svoj blog na najvece pretrazivace blogova, npr. Technorati i dr., dok takodje i veliki pretrazivaci imaju posebne pretrage blogova.

Citat:
Registrirao sam se za Adsense, i sad čekam nekog ko je dovoljno glup da mi klikne na ad :).


Ova poruka mi se veoma "svidja", pokazujes kakav je tvoj odnos s korisnicima i koliko ih cenis :(
[ DaForgottenEmperor @ 02.08.2006. 22:00 ] @
Znaš li možda podržava li Technorati više blogova na istom accountu?

Citat:
srlexic: Prijavi svoj blog na najvece pretrazivace blogova, npr. Technorati i dr., dok takodje i veliki pretrazivaci imaju posebne pretrage blogova.



Ova poruka mi se veoma "svidja", pokazujes kakav je tvoj odnos s korisnicima i koliko ih cenis :(


Ma cijenim ja korisnike (pogotovo one koji klikaju po reklamama). Mislio sam reći da na reklame najviše klikaju oni koji su manje upućeni u računala, e-commerce, i te stvari.
Oni malo više upućeni znaju da će dobiti puno kvalitetnije i informativnije linkova preko direktnog google searcha.