[ okilite @ 28.08.2006. 17:50 ] @
Kako u wordu obrisati praznu stranicu. Znači imam u dokumentu 3 stranice, na dvije je tekst a treča je prazna, kako obrisatin tu praznu stranicu.
[ djalfirevic @ 28.08.2006. 18:14 ] @
Citat:
okilite: Kako u wordu obrisati praznu stranicu. Znači imam u dokumentu 3 stranice, na dvije je tekst a treča je prazna, kako obrisatin tu praznu stranicu.


Hmmm... Video sam da to ljudi rade na dva nacina:

1. Copy-Paste prve dve strane pa kreiraju novi Word dokument, pa onda prekopiraju samo te dve, i
2. Pozicioniras se na trecu stranicu ali ne na pocetak nje, nego strelicama odes do poslednjeg mesta na toj strani, gde se prakticno kursor zablokira, odnosno kada klicas i dalje strelicu na dole, on vise ne ide (nadam se da sam razumno napisao), i zatim samo Backspace.

U sustini rade oba, probao sam ih.

Nisam siguran da postoji neka opcija za uklanjane strane...
[ Ivek33 @ 28.08.2006. 21:04 ] @
Citat:
okilite: Znači imam u dokumentu 3 stranice, na dvije je tekst a treča je prazna, kako obrisatin tu praznu stranicu.


Na kraju druge stranice iza zadnje riječi ( slova ) postavi Cursor i pritisni tipku DELETE ( drži je dok se ne obriše ta treća stranica ).

U principu ta treća stranica ti se pojavila jer is umetao ili dodavao redove koje ti u stvari nevidiš ali su prisutni ( oni se najbolje vide ako aktiviraš gumb Prikaži/sakrij - Show/Hide sa izbornika Standard )

Pogledaj link Brisanje teksta
[ okilite @ 29.08.2006. 12:01 ] @
Zahvaljujem vam na odgovorima. To je to!