[ stefaneg @ 30.08.2006. 20:34 ] @
Ono što mene interesuje je kako da konfigurišem DreamweaverMX za rad sa Smary-jem tako da mi smarty tagove prepoznaje kao i recimo php tagove (<?php ... ?>) i umesto njih prikazuje samo ikonicu kao što to radi sa php-om (ili još bolje da ih u potpunosti ignoriše - ne prikazuje ih u Design modu). Da li se neko nekada interesovao za ovo, pošto se ovde na forumu baš ni jedna tema ne dotiče mog problema. Probao sam da dodam novi tag u TagLibraries ali jedino što uspevam da dobijem je format <smarty> ... </smarty> a meni treba standardni format ({ ... })

Primetio sam da se svi tagovi čuvaju u DreamweaverMX/Configuration/TagLibraries, ali nisam uspeo da rešim problem promenom nekih od fajlova

Alternativa: Koji bi mi Grafički HTML editor preopručili za rad sa Smary-jem, pošto me Dreamweaver (na koji sam nekako navikao) izluđuje time što mi u potpunosti remeti koncept predugačkim Smaty kodom (npr {include file='prvi/drugi/treci/cetvrti/.../zadnji/dir/fajl.tpl'}) i to onda ne izgleda onako kako bi trebalo

zahvaljujem na odvojenom vremenu
[ ColdKeyboard @ 14.01.2007. 23:52 ] @
Mozda ce ti ovo pomoci...

http://smarty.incutio.com/?page=SmartyDreamweaver
[ ColdKeyboard @ 19.03.2007. 21:58 ] @
Nikad nije kasno...

Samo dodaj ovaj fajl kao DW extenziju i radit ce bez problema...

Provereno 100%