[ nebojsha0603 @ 16.09.2006. 17:22 ] @
Trenutno sam u Americi i koristim HP (Hewlett-Packard) Bluetooth GPS Navigation System za HP iPAQ Pocket PC, model FA196A sa NAVTEQ GPS Software-om sa mapama za celu Severnu Ameriku, uz pomoc HP HW 6515 PDA-a i izuzetno sam zadovoljan. Zanima me da li cu moci istu stvar koristiti i u Beogradu (naravno, ukoliko samo kupim karte) ili postoji nesto sto ne znam a neophodno je za nase podrucje?

Hvala puno!
[ jablan @ 16.09.2006. 20:37 ] @
Ono G u GPS znači da je u pitanju globalni sistem, dakle radiće ti apsolutno svuda gde se vidi nebo.

Jedino što ne bih znao da ti kažem je postoje li mape za Srbiju i gde da ih nađeš.
[ petarta @ 17.09.2006. 23:11 ] @
Naravno da mozes koristiti i ovde! Trenutno jedina rutabilna mapa srbije je SCG ROUTE u izdanju infotima http://www.garmin.co.yu/proizvodi.php?id=129
Na navedenoj stranici ces naci malo vise podataka, jedini problem je sto je pravljena za Garmin uredjaje ili Pocket PC sa Garminovom BT antenom, a ti koristis HP 6515 koji ima vec ugradjenu GPS antenu. Ili ces morati da kupis Garmin BT ili da probas da "nabudzis" sa par dodatnih programa koji "gume" da su Garmin antene! Javi se pa ce mo nesto smisliti
p.s.
Covece ti si u Americi pa nakupuj raznih jftinih uredjaja tamo!