[ indicator1 @ 20.09.2006. 21:50 ] @
Ima li neko semu za ves masinu Whirlpool AWT 2084 , ne greje vodu pa da vidim u cemu je problem. Rec je o masini od pre 5 godina, sa ubacivanjem odozgo. Ako neko ima semu za neku slicnu Whirlpool masinu neka posalje, velika je sansa da je grejac kod svih isto vezan. Hvala unapred.
[ zoxvujke @ 21.09.2006. 11:20 ] @
Proveri grejac unimerom tj. izmeri otrornost grejaca treba da je oko 24 oma ili ga prikljuci direktno na napon 220v i vidi dali greje vodu. pozdrav...
[ indicator1 @ 21.09.2006. 15:00 ] @
Ma naravno, to je nalaksi deo posla. Prvo moram da se pozabavim rasturanjem masine jer je nekako cudno sklopljena, treba da provalim odakle da pocnem. Sema mi treba da verifikujem da u kolu za grejanje ne postoji nista sem programatora, termostata i grejaca, te da ako nije problem u grejacu ne moram da jurim gde koja zica ide.
[ indicator1 @ 21.09.2006. 17:40 ] @
Ok, posto je ipak crkao grejac, ima li neko da mi preporuci prodavnicu ili servis koji drzi delove za Whirlpool-e?


edit: posto je u pitanju grejac irca rw8tf koji ugraduju i drugi proizvodjaci (siemens, bosch, ...) onda preporucite neku radnju koja ima malo bolji izbor grejaca za ves masine.