[ superzona @ 01.05.2003. 16:46 ] @
Ne kapiram sta se dogadja... Imam Pentium MMX na 233MHz i ne mogu da odgledam ni jedan film posto koci, secka itd... Kada iskljucim zvuk onda radi dobro...

Ok, verovatno losh komp... ali zanima me zasto nece da radi preko quickview kada je to program na kom su pustali filmove na 133MHz procesorima i ono je radilo dobro.. Graficka mi je od 4Mb starija ali, ako moze da radi na 133, ebem mu sve, onda valjda moze i na mojoj konfiguraciji...

Zna li neko mozda u cemu je problem? Da li je neko imao slicnih problema?

Danke!
[ mordor @ 01.05.2003. 16:50 ] @
to sto ti secka je normalno./..
pitaj google za neke programe koji DivX i sl mogu da pokrecu pod DOS-om dosta sam slusao o njima ali nikada mi nisu trebali...

tu verovatno lezi spas :)
[ superzona @ 02.05.2003. 18:51 ] @
Pa u tome i jeste problem sto ne radi pod dosom... iako bi trebalo da radi...

U stvari kada dignem sistem u dos umesto win ono nema ni zvuka... Kako da podesim zvuk u dosu?????
[ medans @ 02.05.2003. 19:21 ] @
Instaliraj DOS drajver za zvucnu. Neko mi je rekao da je potreban kako bi imao zvuk dok koristis QuickView i obavezno ga pokreni iz DOS-a, ali u svakom slucaju ne ocekuj cuda.
[ Pirossi @ 04.05.2003. 03:18 ] @
Lepo veli medans instaliraj legacy (DOS) drajvere za zvučnu kartu i pokreni QuickView iz DOS-a.
Onaj ko kaže da divx ide bez problema na P(I) 133MHz laže kao pas.
[ jonathan @ 04.05.2003. 04:25 ] @
Podugačko sam se zanimao time.
Za "qv i divx sa tonom, bez seckanja" je minimum otprilike P166 (MMX bi bilo još lepše) i jedna od nekoliko S3 kartica koje su podržane za hardverski FS. Naravno, i zvuk pod DOS-om...
Slabije od toga, pa, ovaj... može, ali koliko para, toliko i muzike.

poz.
Alek