[ Romantika @ 22.09.2006. 14:26 ] @
Postovanje.
Zeleo bih znati ako neko ovde zna.Ako se pogodjeni sajt po ugovoru nije radjen dali imam pravo tuziti (dizajnera.programera,it) i gde treba posto dizajner je iz Srbije a porucilac iz Europe.
Lep pozdrav
[ pctel @ 22.09.2006. 15:58 ] @
takve stvari se uvek definisu ugovorom - rok isporuke do tada, svaki dan kasnjenja cena se umanjuje za toliko EUR i onda si miran. Ovako, parnicu pokreces u opstinskom sudu gde tuzeni zivi, pa ces dalje videti kako ide. Izuzev ako u ugovoru nije napisana nadleznost nekog drugog suda.
[ Mister Big Time @ 17.10.2006. 18:32 ] @
U prevodu batali ovo je Srbija. Izgubices samo nerve, vreme a bogme i pare. Stoga pritisni ga na alternativne nacine da to privede kraju...

A nesto sumnjam da ste potpisivali ugovor, vise je bilo ono - "ej.. uradi takav i takav sajt za toliko para i vremena.. jel moze? -Moze brate... vazi dogovoreno..".
[ Fuzz @ 19.10.2006. 08:58 ] @
Problem je sto je on vec full isplatio lika...
[ Romantika @ 19.10.2006. 10:57 ] @
>
Da bas tako je,dok nije mu bilo placeno sve uvek se lizao ovo ono.Zadnji put
cak reko da mora se menjati celi dizajn,tobos da radi bolje.A eto sajt vec
kolko vreme i ne radi.Dal je pao Server ili nesto pojma nemam.Da se razumemo
da ugovor je skopljen dana 13.03.06 g a rok mu je 60 dana.Eto tolko.
Drugarski pozdrav
Romantika
[ old.man @ 19.10.2006. 11:51 ] @

mozda ce ovo pomoci ?
vidi dal' ti se isplati
[ Romantika @ 16.11.2006. 09:09 ] @
Pozdrav svima

Vidim da su pola ili vise moje pisanje brisane sa ovog prostora.Zanima me znati kome su smetale moje pisanje.Mozda su vecita ljudi upletene u takve poslove kao u vezi mog sajta pa njima ne odgovara takve pitanje.Razmisleci fda ovde ima jako pametnih ljudi zato sam stavio i temu nadajuci da ce dobit od vas kakvo bolji odgovor.Zaista nije fer nekome brisati poruke bez nekih dokaza. Svaki ko je malo pametan i poslovni covek tako reci (nek svrati do sajta romantike.li) i videcete sta se dogadja i profesialnost jednog postenog Devolopera, koj mjesecima nije u stanju da sklopi jedan obicni sajt.
Drugarski pozdrav.
[ Fuzz @ 16.11.2006. 11:42 ] @
Citat:
Romantika: Mozda su vecita ljudi upletene u takve poslove kao u vezi mog sajta pa njima ne odgovara takve pitanje.


Sigurno...
Mislis li da jos nesto ima da se kaze o tome? Ja sam imao dojam da je sve vec receno.
[ Romantika @ 16.11.2006. 11:57 ] @
Ima...
jos dosta toga,cekacu jos malo pa stavicu ovde sve ugovore i uplatnice pa nek drusto i pametni ljudi neka daju svoje misljenje.Nije mi stalo do toga da tuzim i prepucavam po sudovima samo sam hteo da kazem sta je postenost.Mada postenost danas retko gde i ima.
Drugarski pozdrav
[ sjovanovic @ 16.11.2006. 14:00 ] @
Pisanje Milorada - Romantika je bilo prepuno pljuvanja po Srbiji, izmedju ostalog.

A sad bih najljubaznije zamolio da prekine da pljuje jer je dovoljno uvredio i mene i moju zemlju, da ne zasluzuje da mu se vise obratim, toliko da pocinjem zaista da se pitam, nije li bluesman u pravu da je on ustvari Siptar?

To ne dopustam nikome pa ni njemu, svoju zemlju ja mogu pljuvati koliko zelim, u njoj ja zivim, a oni koji ne zive u njoj nemaju to pravo.

Za tu vrstu uvrede nisam tolerantan. I bas me briga da li ce sajt da ozivi. Bas me briga sta ce ko od vas misliti o mojoj profesionalnosti. Ne dozvoljavam da iko pljuje po mojoj zemlji.

Nek se izvini za pljuvanje po mojoj zemlji, na istom mestu gde je to uradio dobice taj instant messenger odmah.

A istina je da mi je dao odresene ruke da o redosledu sta cu kad ukljuciti u sajt i idejama odlucujem sam. E, ali posto je poseta pocela da opada, poteban je zrtveni jarac... e super.fali instant messenger..(kako moze da "fali" nesto sta potpada pod plan za koji imam "odresene ruke"!?!?!?) ali..treba nam krivac..jupi ajde lovimo vestice... evo, jeste to je to sta nam treba... instant messenger..da to je povod...
secam s ejos iz skole razlike izmedju reci "povod" i "razlog" na primeru Gavrila Principa koji ubija prestolonaslednika Ferdinanda... to je bio "povod", razlog za rat je nesto sasvim drugo. Tako je i Miloradu "povod" instant messenger i on vrlo "profesionalno" prenebregava svaki usmeni dogovro pokauzjuci da usmena rec za njega ne znaci nista vec samo potpisana rec.

Ah... kako da ne... negde u glupoj Americi glupi i degenerisani amerikanci su izmislili neku glupost koju zovu Marketing, pa neki tamo Advertajzing, pa neki PR..ma lupaju ljudi nemaju pojma.. sve to je nepotrebno... Eh Kotler..proveo si ceo zivot pisuci "miki maus" literaturu..kakav bre marketing... to je glupost:)
[ Fuzz @ 16.11.2006. 14:59 ] @
Ajd iskulirajte obojica. Postoje prikladnija mesta za ova nad.ebavanja.
[ flylord @ 16.11.2006. 15:15 ] @
Apsolutno se slazem sa Fuzz-om po pitanju vas dvojice. Pocinjete da jako preterujete i vec duze vreme sve sto radite je da psujete i vredjate po forumu sto jedan drugog, sto neke druge. Ovo je sramota i previse!!!