[ 7e7 @ 26.09.2006. 11:05 ] @
Pozdrav. Htio bih da pitam da li iko ima problema sa Office 2003 Add-In: Latin and Cyrilic Transliteration. Naime, instalirao sam ga na vise odvojenih racunara i na svima u pocetku radi a nakon kraceg vremena samo nestane. Ne dogodi se nista sto je zajednicko na racunarima zbog cega bi nestalo. Jednostavno u Wordu nema vise ikonica koje sluze za prebacivanje ciril.-latinica. Pokusavao sam ga ponovo reinstalirati i odradi kao instalation repair ali opet isto, ne pojavljuje se. A ne znam ni gdje u Wordu da ga ukljucim ako uopste moze??
Thnx
[ Brz_na_tastaturi @ 28.09.2006. 20:59 ] @
Viđao sam da se to dešava ali nikako nisam mogao da ustanovim neku logiku šta je uzrok tome, kako mi se čini nema nekog pravila, na nekim kompjutrerima nestaje a na nekim ne, što je još čudnije nestaje i iz View->Toolbars... menija. Ni SP2 za Office 2003 nema uticaja na to a to je jedini toolbar koji se tako ponaša.
Kad nestane i pokušam da ga instaliram ponovo daje opciju za repair i brisanje iz čega pretpostavljam da ga nešto poremeti u registar bazi (iako se ne koristi nijedan alat za sređivanje registar baze).
[ djalfirevic @ 29.09.2006. 18:21 ] @
Slicno mi se desilo, ali sam otisao na Tools-Customize, pa sam ga ponovo dodao na Toolbar...

Uspelo je.
[ zoran_dojkic @ 29.09.2006. 21:16 ] @
Verovatno ga nisi prevukao na traku alata, pa si ga nehotično isključio. Vrati ga na Tools/Customize/Toolbars-Transliteration i previci na taku alata. Nije prihvatio ponovnu instalaciju, jer nije ni deinstaliran.