[ Wiz@rd @ 12.10.2006. 21:56 ] @
Hocu da kupim neki univerzalni eprom programator za eprom,flash, mikrokontrolere.
[ alexa_pg @ 12.10.2006. 23:15 ] @
Brani li ti ko? :)
[ johnny_hush @ 13.10.2006. 17:34 ] @
Za dzabe bi bacao pare, najbolje bi ti bilo da sam napravis jedan.
[ vladd @ 13.10.2006. 20:19 ] @
Toliko "univerzalni" su prilicno skupi, a i ne "pokrivaju" bas sve "vrste". Prosaraj malo po net-u, neke mozes sam da napravis, za do 10€, a ako ti trebaju bas neki specijalni, jevtiniji su za "konkretnu" namenu.
I ne moras da ga zoves "eprom", samo programator.
[ salec @ 14.10.2006. 11:28 ] @
Sa druge strane, ako imas dovoljno para, kupi nesto sto je neko drugi (mislim, neka firma, neko ko izdaje racune i ko zna da moze biti tuzen, ili izaci na rdjav glas i izgubiti musterije, pa ima testiranje i kontrolu kvaliteta u firmi, a ne neko anoniman) ispitao i garantuje ti da radi. Ipak je zdravlje najvaznije, a entuzijazam i zivce bolje pristedi za probleme u svom delu posla!

Kod nas su dosta rasireni univerzalni programatori HiLo systemsa, serije "ALL", koji su svojevremeno bili veoma popularni i verovatno se mogu naci polovni, ali sada postoje i jeftiniji, na primer Xeltek, koji ima predstavnistvo u Sloveniji, a izmedju ostalog na popustu prodaje sopstvene polovne i servisirane modele. Pretrazi internet.