[ Samurai Jack @ 18.10.2006. 19:59 ] @
Elem, devojka na računaru, sa Yahoo Messengerom 8 (najnovija verzija) ima sledeći problem.
Ima mikrofon za računaru. Mikrofon radi u lokalu, glas joj se čuje kroz zvučnike. Probaćemo i Sound recorder da budemo sigurni. Međutim, kada koristi Voice chat preko Yahoo-a...sagovornik (ja ) je ne čuje. Mikrofon nije na mute. Kada ode u Call setup assisstent i pokuša da namesti mikrofon, onaj skala koja treba da treperi kada se govori u mikrofon ne reaguje. Ovde stvar postaje komplikovana. Kada ne razgovara samnom, taj merač skače kada se govori u mikrofon, glas joj se čuje u zvučnicima, sve normalno. Kada uspostavimo Voice chat, ta skala više ne radi i ja je ne čujem. Default microphone device joj stoji na: Interl(r) onboard audio...pošto ima integrisanu zvučnu na ploči. U pitanju je Pentium II, 466 Mhz, SBB kablovski internet...
Ima li neko ikakvu ideju? Potpuno mi je blesavo da off-line radi kako treba, a kada krene Voice chat da zamre...
Takođe ni na ICQ-u ne radi...potpuno ista priča.
[ pedja78 @ 22.10.2006. 17:44 ] @
Zasto ne probate sa nekim drugim programima? Vazno je da se cujete, ne mora preko Yahoo, zar ne?
Preko Google mozes lako da nadjes linkove za sledece programe: CQ Phone, Picophone, PC-Telephone. Sva tri sam probao i rade, iakoje drugi racunar bio na dial-upu. Ako se ne snadjes, javi.
[ Samurai Jack @ 23.10.2006. 14:44 ] @
Nije stvar u programu. Probali smo i preko ICQ-a isto neće! Mislim da
provajder malo zeza pošto su se još neki žalili na SBB-ovom forumu. Danas
ceo dan pričamo normalno a ona ništa od podešavanja nije dirala...

--
Using Opera's revolutionary e-mail client: http://www.opera.com/mail/