[ sojic @ 23.10.2006. 02:00 ] @
Dali figura na levoj strani u pozadini je namontirana, ili ne?
[ MaxC @ 23.10.2006. 07:00 ] @
Okice, okice, gdje ste??? Ovo sam prvi put vidio prije par sati (oko 3-4 ujutro).... vrlo neprijatno iskustvo. Nesto sa ovom slikom definitivno nije ok, montaza ili nesto drugo, svejedno, strasno jezivo.
[ Machiavelli... @ 23.10.2006. 09:38 ] @
A gde je slika???
[ sojic @ 24.10.2006. 23:04 ] @
Zar niko sa konkretnim odgovorom?
[ buljko @ 24.10.2006. 23:17 ] @
Na sta ti sada lici? Sta je ovde cudno i zasto bi bila montaza? Dugokosa devojka u farmericama i patikama, izdvojena od drustva koje se fotografise i gleda negde niz padinu (ili sa ivice neke litice, nebitno).

[ tforgo @ 24.10.2006. 23:22 ] @
Pregeldao sam sliku i ne vidim nista sto bi ukazivalo na fotomontazu.

PS postavljanje slike ovih dimenzija na forumu nema smisla. Link + thumbnail je pravo resenje. www.imageshack.us
[ sojic @ 25.10.2006. 13:47 ] @
Vidim da niste dovoljno dobro pogledali detalje.

Kao prvo.

Drustvo (deca) tvrde da tamo niko nije bio.

Kao drugo. DETALJ.

Zumiraj facu. Vide se oci, nos, usta, lice.
[ Zmaj @ 25.10.2006. 14:23 ] @
Slabo citam poglede, pa nisam skontao da deca tvrde tamo nije bilo nikog, niti kontam gde su. a ovo nije foto montaza, sum na toj zeni je istog nivo kao i na ostatku slike, osvetljenje, dubinska ostrina je odgovarajuca, nevide se tragovi fotošopa. Odakle je slika uopste skinuta i gde je origanlni tekst.
[ sojic @ 25.10.2006. 20:53 ] @
Slika nije skinuta.

Slika kruzi gradom (Kocani, Makedonija). Deca su iz istog grada. Tip iz fotostudia kaze da ima negativ (uskoro cu da potrazim negativ).

Deca se nalaze na nekom mestu gde treba da se gradi manastir.

Znaci, deca tvrde da figura (osoba) nije bila prisutna tamo, vec se vidi samo na slici.
[ buljko @ 25.10.2006. 21:35 ] @
Citat:
sojic: Vidim da niste dovoljno dobro pogledali detalje.

Zumiraj facu. Vide se oci, nos, usta, lice.


Ja ne vidim facu vec vidim da je snimak sa ledja, pogledaj obucu! Vidi se donja strana (LEVE NOGE)! A ako covek zeli nesto da vidi, videce sigurno.