[ cacafaca @ 08.11.2006. 09:11 ] @
Da li postoji šansa da se sjebu kontakti na postolju za ketridž. Ranije sam dopunjavao kolor ketridž jednom, a drugi put sam pobrkao boje. I štampao je svaku boju šućmurasto. Pa jedno vreme nije radio. Ja sam ponovo pokušao da ga dopunim, i maltretirao ga... Ali bezuspešno. Prvi put kada se zapušio stavio sam mu 100 strana da štampa samo CMYK boje i tako se otpušio. Platio sam novi ketridž Color 27 1300din, pa me interesuje da li da ih prežalim, ako je crkla elektronika. Brisao sam kontakte rakijom na štampaču. Inače crni ketridž radi normalno. Njega sam dopunjavao bar 7-8 puta.
[ sasa022 @ 08.11.2006. 16:48 ] @
A da li si softverski oznacio da si stavio novi ketridz ?
Ako nisi bacio stari proveri da li njega prepoznaje.
[ cacafaca @ 10.11.2006. 17:50 ] @
Isprobao sam ketridž na drugom štampaču i ispravan je. Onda sam ja mislio da u mom ležištu nije rdobar kontakt i podmetnuo sam ispod folije sa kontaktima na koju naleže ketridž jedan papir da to bolje nalegne i kada sam sklopio štampač glava je počela da udara sa jedne strane na drugu toliko jako da se ceo štampač pomeri za malo!!!! Da čovek pukne od smeha :))) ko ga šiša. Platio sma ga pre godinu dana 3.600. Ako uspem da ga popravim super! Ako ne kupiću drugi.
[ pavlovicboza @ 29.05.2015. 07:51 ] @
Pa ne valja sto si samo njemu dao rakije a sebe si zaobisao.