[ stefaneg @ 09.11.2006. 23:47 ] @
Sta da radim kada je server konfigurisan tako da su funkcije set_include_path() i ini_set() iskljucene (jos kad bih znao koji je mozak ovo definisao tako)? Problem je u tome sto je win server i da bih konfigurisao Smarty moram da u include putanju ubacim "d:\hosting\smarty\lybs"...

HELP!
[ flylord @ 09.11.2006. 23:57 ] @
A sto lepo ne includujes smarty iz nekog direktoruma iz web stabla?? I navedes apsolutnu putanju do njega?
[ stefaneg @ 10.11.2006. 00:05 ] @
Mislio sam da tako neće ići, ali pošto sam probao u lokalu uverio sam se da sam pogrešio... Moja greška!

Onda imam veći problem, a to je da iz nekog razloga ne daje nikakav efekat na $smarty->display('index.tpl')
[ flylord @ 10.11.2006. 00:17 ] @
ukljuci debug, mozda ce ti on kaze sta nije u redu
[ stefaneg @ 10.11.2006. 00:35 ] @
ne, ne i ne! uradio $smarty -> debugging = true i u template koji treba da se obradi ubacio {debug} ali on jos ne daje rezultate. Probao sam i sa apsolutnom putanjom do template.a (znaci da zae**m ono temlate_dir="d:/hosting/templates") i opet ne prikazuje template

Nikad vise WIN hosting!!!
[ flylord @ 10.11.2006. 00:45 ] @
pa sta ti debug kaze?
[ stefaneg @ 10.11.2006. 00:54 ] @
Hmmmm... necu da smaram vise, iz nekog (meni nepoznatog) razloga je proradilo! Al' sam psovao onog ko je odradio konfiguraciju servera, mislim da se skorije nisam ovoliko iznervirao!

Nije bilo nikakvog debug.a, kao sto sam napisao, ukljucio sam ga, ali nisam dobijao nikakav output. Jedino sto sam mogao da dobijem kao izlaz jeste ono sto sam direktno stampao iz index.php-a, ali template u opste nije obradjivao.
[ Zmaj @ 10.11.2006. 18:08 ] @
ja sam imao problema dok nisam kreirao templates i templates_c direktorijume u folderu gde je index.php
[ flylord @ 10.11.2006. 18:58 ] @
to znaci da si im putanje definisao relativno a ne apsolutno u odnosu na web aplikaciju. Ja uvek koristim apsolutne putanje, tako da mogu da ih stavim gde hocu, kad god hocu