[ Tito_tz @ 19.05.2003. 00:15 ] @
Da li neko zna gdje mogu naci na netu literaturu o RH linuxu 8 ili 9 za seminarski rad?

Unaprijed hvala!!!
[ Dusan Marjanovic @ 19.05.2003. 00:34 ] @
možda na njihovom sajtu, šta ti misliš???
eventualno tldp.org
[ daft @ 19.05.2003. 10:33 ] @
http://www.redhat.com/docs/manuals/linux/RHL-9-Manual/
[ axez @ 19.05.2003. 16:10 ] @
Interesantno kako svi koji nisu videli Linux ili BSD u zivotu dobijaju da rade seminarske radove o njima.
Jel to oni biraju ili im uvale?????
[ Goran Rakić @ 19.05.2003. 16:58 ] @
pa osećaju se hackerski kada pišu o linux-u...
[ elitefan @ 19.05.2003. 17:54 ] @
Jaki komentari, sigurno ces mu tako pomoci..
[ axez @ 19.05.2003. 17:58 ] @
Citat:
zomigo:
Jaki komentari, sigurno ces mu tako pomoci..



Pazi...da je samo upisao Linux ili Red Hat u google dobio bi gomilu stranica sa informacijama koje su mu potrebne....sve je tu...samo nema nikoga da ubere umesto njega.
AKo covek ne zeli da pomogne sam sebi...sto bi mu drugi pomagao.
[ Tito_tz @ 19.05.2003. 20:02 ] @
Velika hvala daft-u i MAdafaKA na linku koji sam eto bezuspjesno trazio! Mislim da je to sve sto bi mi moglo trebati! I naravno zomigu na razumijevanju!!!

Trazio sam pomoc a ne zlonamjerne komentare! Sa linuxom i nisam bas pocetnik ali seminarski je RED HAT linux koji nisam imao prilike koristiti (komercijalu ne gotivim bas). Tu treba biti svega, od istorije Red Hat-a pa nadalje a obican korisnik pa i power user ako hocete nije kompetentna osoba da pise o tim stvarima... Instalacija winmodema je druga stvar... ;)

google izbaci gomilu meni za ovoga nekorisnih stranica... I nakon pola sata ili sat potrage odlucim da potrazim pomoc. Zar je sramota neznati??? Zasto da se mucim kada to neko sigurno zna? I znao je, i hvala mu na tome

Pozdravi za sve!!!

Izmenjena poruka od strane tOwk-a:
Izostavljene neke primedbe lične prirode, za sve probleme te vrste, preporučujem da među sobom šaljete PP.