[ Pusher @ 15.11.2006. 18:02 ] @
Imam monitor Hansol 710p model B17CL koji je malo radio jer sam ga brzo zamenio LCD-om.Bio je potpuno ispravan kad sam ga sklonio na suvo mesto.Nakon godinu i nesto vise hteo sam da ga prodam kao polovan medjutim pri ukljucenju osvetljenje ekrana je vrlo slabo.Ostalo je sve ispravno.Interesuje me dali se isplati bilo kakva opravka,jer je malo radio ,ili ne sobzirom da bi za njega dobio 30 evra ako je ispravan.Unapred hvala svim entuzijastima na odgovoru.Zoran
[ risp73 @ 15.11.2006. 21:17 ] @
I meni se desilo nešto slično, samo ne nakon stajanja nego nakon transporta autobusom (vrlo pažljivo upakovan). Slika je tamna i ima neku braon-crvenu nijansu. Nikakva podešavanja ni kalibracije nisu uspjeli, nema nikakvih potenciometara ni trimera (ni u unutrašnjosti) tako da ni majstori ne znaju šta da mu rade. Ja sam znao, "penzionisao" sam ga i presao na LCD.
Nažalost, baš mi se sviđao.

[ sasartv @ 15.11.2006. 23:14 ] @
Neki elektrolit ne valja ili treba dici g2.Verovatno moze da se sredi.
[ Ciba @ 02.01.2007. 21:32 ] @
Meni je na hansolu kriticno osvetljenje.
[ baresi @ 04.01.2007. 17:21 ] @
Pozdrav!
Isti slučaj je bio kod mene. Skini poklopac i podesi Ug2 na horizontalnom izlaznom transformatoru. Imaš dva trimera, jedan je focus drugi screen,(Ug2). Meni posle podešavanja radi ko metak.