[ Danilo Cvjeticanin @ 01.12.2006. 19:35 ] @
Pozdrav svima,

U pitanju je jedna obucarska firma iz Apatina koja bi zelela da svoje modele obuce ponudi u inostranstvu. Zanima me kome i kako da se obratim? Obucarska radnja bi htela svoje modele da prezentuje ostalim prodavnicama na zapadu. Pa me zanima neki dobar sajt u tom fazonu.

Hvala
[ Stefano @ 01.12.2006. 22:48 ] @
Mozda ce ti moj predlog zvucati krajnje smesno, ali da li ste razmisljali da izvozite robu na trzista gde se cipele jos ne nose masovno. Zvuci smesno, ali veruj mi nije. Zavisi koliko su jeftine cipele, ali mozda bi bila prava stvar izvoziti u siromasne zemlje Afrike, ukoliko su cipele jeftine.

U svakom slucaju ako je gornji predlog smesan, ili iz nekog drugog razloga ne prihvatljiv, najbolje kontaktirati strane ambasade EU zemalja, koje bi trebale da raspolazu podacima distributera i uvoznika iz njihovih zemalja.
[ Danilo Cvjeticanin @ 02.12.2006. 08:58 ] @
Nije smesno uopste,cak mi je i veoma zanimljivo. Jel zna neko neke sajtove obuce, uvoznika, izvoznika ... ??? Neki sajt koji ce mi makar malo olaksati...
[ pctel @ 03.12.2006. 05:32 ] @
Sajt za uvoznike i izvoznike:
http://www.alibaba.com/
[ Dako RS @ 03.01.2007. 23:26 ] @
Probaj preko privredne komore oni bi trebali da imaju te podatke
ponuda i traznja odredjenih vrsta roba na odredjenim trzistima
[ vaseljena @ 11.01.2007. 17:08 ] @
Mozda bih mogla ja da pomognem?
Naime, imam veze po Holandiji i mogla bih da pokusam da pronadjem nacin da se ta obuca prezentuje (pod uslovom da je kvalitet obuce odlican).
Pozdrav!
[ Davor Vlajkovic @ 11.01.2007. 17:14 ] @
Dobrodošli na forum

Kako kao novi član nemate mogućnost slanja privatnih poruka drugim članovima, verujem da će Vam se pokretač teme uskoro javiti kako biste se dogovorili o eventualnoj saradnji.

Pozdrav