[ Radovan radoanov @ 16.12.2006. 14:51 ] @
Da li je moguve .Cekam brzi odgovor
[ shonex @ 16.12.2006. 15:14 ] @
Ako se ne varam, oni koji nemaju play, obicno imaju autoplay kada detektuju muzicki cd. Neki nemaju izveden taster ali kontakti za isti postoje ispod maske, pa ih treba iskoristiti.
[ MosFet @ 16.12.2006. 16:32 ] @
Jednom odavno dok su jos auto cd playeri bili skupi ja i prijatelj ugradili u auto problem je bio sta u voznji je na najmanju rupu na cesti ili cak kocenje cd preskakiva a dok je auto bilo parkirano sviralo je bez problema. Ja mislim da san mora napravit jos neki sklop da sa 12V dobijem 5V.
[ Radovan radoanov @ 16.12.2006. 17:23 ] @
gde se nalaze kontakti
[ shonex @ 16.12.2006. 22:44 ] @
Kazem neki, jer sam takav (tasteri su predvidjeni, ali ne i zalemljeni ispred prednje maske) video pre par godina. Ne verujem bas da je bio brandname.
[ vranjin @ 17.12.2006. 08:30 ] @
Što ne uzmeš mp3 plejer pa njega priključiš na kasetofon, mnogo ti je bolje.
poz.
[ yu1ny @ 17.12.2006. 16:30 ] @
Moguće je, naravno.
Samo rešiš napajanje, napraviš malu elektroniku koja će automatski da uključi auto-play, i otprilike 2 kvadratna metra sunđera da to sve zamotaš, zato što takve kršine nisu predviđene za drmenje i potrese.
Ma ne gubi vreme.
[ LPFM @ 17.12.2006. 17:24 ] @
Najjednostavniji odgovor NEMOGUCE ga je realizovati a da se isplati.
[ shonex @ 19.12.2006. 12:55 ] @
Pazi, ja to imam kod sebe u kolima, i radi savrseno, ali uz mehanicki izveden amortizer koji sprecava preskakanje kad ides po rupama. CD je neki prepotopski x4 ali naravno sa komandama. Ako si dovoljno uporan da to uradis kako treba, zvuci fenomenalno. Ja sam sa zadnjeg audio izlaza to vodio na ulaz pretpojacala nekog - takodje matorog autoradija sa kasetofonom, i to neposredno pre potenciometara za volume, tako da sve ostalo kontrolises sa radija. Jedino sam morao da koristim stereo bananu 3.5mm sa prekidackim kontaktima, koji kad ubacim dzek sa CD-a, iskljucuje ulaz sa samog radija. To bi verovatno bilo elegantnije uraditi sa nekim externim preklopnikom, ali sve je to isplativo samo ako vozis neki losiji auto u koji je greota ugraditi ljudski MP3.
[ Radovan radoanov @ 20.12.2006. 22:11 ] @
Ali ja nemam plej dugme kako bez toga