[ zoxvujke @ 23.12.2006. 09:25 ] @
Dakle interesuje me koji programi se koriste za dijagnostiku na ovim novim ves masinama koje imaju tu mogucnost, koji kablovi interfejsi, sifre gresaka, bukvalno sve me interesuje, posto se bavim servisiranjem ves masina sa tim novim se nisam bas puno susretao ali vremenom doce i na njih red pa da budemo u toku pozdrav ekipi...
[ LPFM @ 23.12.2006. 23:47 ] @
U bre pa nisam znao da i masine imaju dijagnostiku. Mogu za zamislim kako se program zove mozda Washdata :-)
[ jankobos @ 22.03.2007. 15:03 ] @
Prijatelju ako si nasao nesto o tome javljaj i ja se ubi trazeci. Ja ti mogu pomoci samo oko industrijskih ves masina PRIMUS koje imaju svoj mikroprocesor. o njima znam sve. pomagaj imam neku Bossh maxis ubi me u pojam a traze grdne evre za novu plocu. POZDRAV i unapred hvala
[ Chellawy @ 28.03.2007. 19:46 ] @
tesko ce se to naci za free...

vecina novih masina ima i eeprome koje mozete iscitati sa bilo kojim programatorom serijskih eeproma.

i jedino praveci baze podataka svi zajedno cete doci do vece kolicine podataka.
zvanicni servisi to ni ne rade vec menjaju celu plocu.
a jedino sto mozete doci je do servisnog uputstva sa opisom gresaka tj kada masina na dislpleju izbaci Fxx.
ali i tu morate biti dobri sa nekim od ovlascenih servisa.....
sve u svemu ima tu puno borbe......

tako da serviseri bele tehnike ako zele da se izbore sa tim problemom mogu da pogledaju ovu temu :
http://www.fanzo.org/forum/viewtopic.php?t=1391&start=0
[ jankobos @ 05.04.2007. 18:59 ] @
Hvala puno na informaciji ali nisam tamo nasao taj tip. puno pozdrava