[ marko11111 @ 02.06.2003. 15:45 ] @
Ubacio sam Eagle GeforceMX460SE u sis 730 plocu i ne desava se nista!!!Cak nema ni signala koji bi pobudio monitor.Ono sto sam video je da se vrti ventilator na kartici, znaci ima napajanja na njoj(ostroumno, zar ne:))
Ploca jeste starija(neki bi rekli i losa:)), ali pise da kao podrzava AGP4X a to je valjda dovoljno za pomenutu karticu...Zna li neko ima li pomoci?Update biosa mozda?
[ e-junky @ 06.06.2003. 11:20 ] @
Imam istu plocu i sam sam imao problem sa stavljanjem nove graficke. Kao prvo treba u biosu da pogledas sta je podeseno za grafiku. Neznam tacno sta trba da bude ukljuceno (nesto sa AGP ili PCI) pa ti probaj obe opcije jer sa jednom od njih nece da radi. Takodje pogledaj da li si dovoljno ugurao karticu u AGP jer ventilator oce da se vrti i kad nije do kraja usla.
[ e-junky @ 06.06.2003. 11:23 ] @
Imam istu plocu i sam sam imao problem sa stavljanjem nove graficke. Kao prvo treba u biosu da pogledas sta je podeseno za grafiku u PCI/P&P Setap-u. Neznam tacno da li treba kod Pimary Graphics Adapter da stoji PCI ili AGP pa ti probaj obe opcije jer sa jednom od njih nece da radi. Takodje pogledaj da li si dovoljno ugurao karticu u AGP jer ventilator oce da se vrti i kad nije do kraja usla.