[ slavisac @ 03.01.2007. 01:14 ] @
Ljudi sve sam probao i neidemi moze li neko da mi objasni detaljno kako da instaliram mikrotik na compact flash karticu (za wrap) imam usb citack cf kartica.
Koje vrste i koliko particija treba da kreiram na kartici
kako dalje i sl.

Probao sam sa netinstal i mirotikom beta v3 ali mi ne polazi za rukom
kad kliknem g: (logicko slovo cf kartice) paketi za instalaciju nestanu sa spiska u cemu je greska gde kresim.
[ colesoft @ 03.01.2007. 01:52 ] @
znam da je tesko ali ima resenje

netiks ima adapter kupis adapter flash hard i resis sve

ja znam za to

poz ping ping
[ broker @ 03.01.2007. 09:37 ] @
Mikrotik ne korsiti USB. Stavis CF karticu u adapter za IDE i ubodes u IDE slot umesto klasicnog hard diska i onda na nju instaliras sta god hoces kao i na svaki drugi disk.
[ acatheking @ 03.01.2007. 16:13 ] @
Uopste nije tesko.
Da se ne ponavljam
http://www.elitesecurity.org/t224795-0#1356698



Citat:
kad kliknem g: (logicko slovo cf kartice) paketi za instalaciju nestanu sa spiska u cemu je greska gde kresim.


Klikni na G drive, i ponovo selektuj pakete. Stavi i baud rate na 9600. Trebalo bi da radi.
[ slavisac @ 03.01.2007. 23:55 ] @
Da ali kad kliknem na g drive paketi nestanu sa spiska a ako ponovo idem na browse navedm ga na direktorijum de mi se nalaze inst paketi on pirjavi 0 pockets loaded.

Dali nko zna u cemu je prob.
[ slavisac @ 04.01.2007. 22:13 ] @
Problem resen problem je bio u instalacionim paketima kad skinem pakete predvidjene za wrap nece da radi ali kad skinem pakete predvidjene za pc router sve radi ok. Inace wrap je geocode. Hvala svima na odgovorima.