[ Keops @ 04.01.2007. 16:59 ] @
Ovde pisite iskljucivo vase zelje za opisima odredjenih modela telefona marke SonyEricsson, i moderatori ce se poruditi da u najkracem roku postave opis odnosno temu o zeljenom telefonu. Hvala.
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 18.02.2007. 23:45 ] @
Moram da napomenem, da iako moderatori imaju "privilegiju" (pre je to obaveza:) otvaranja novih tema, ukoliko želite da se specifikacije, tj. sama tema nađe na ES-u, možete posetiti gsmarena.com i iskopirati specifikacije telefona, prevesti šta ima da se prevede (par reči, ništa više), pa to napisano poslati nekom od moderatora, koji će otvoriti temu o tom modelu, uz napomenu da je to poklon člana tog i tog ES zajednici :)
[ joca22 @ 28.04.2008. 23:30 ] @
Sta bi sa opisom za w950i, imao bih da postavim neko pitanje oko podesavanja MMS-a.
[ Catch 22 @ 29.04.2008. 03:10 ] @
Citat:
joca22: Sta bi sa opisom za w950i, imao bih da postavim neko pitanje oko podesavanja MMS-a.

W950i je već stari model da bi se sada postavljao prikaz.
Detaljnu recenziju iz oktobra 2006 imaš ovde:
Sony Ericsson W950 review: Let the music play

Pitanja u vezi MMS možeš da pregledaš / postaviš na forumu:
GPRS, 3G, MMS, Wap, Internet, Email, Java, Streaming - podešavanja parametara
[ vldsfr @ 25.07.2008. 12:28 ] @
Kako snimiti razgovor na modelu Sony Ericsson w380i?
Ranije sam imao neki drugi Sony Ericsson, ne sećam se modela. Snimanje razgovora bilo je vrlo jednostavno. Jedna od prvih opcija koju telefon nudi pošto se razgovor uspostavi, ako pritisnete levi taster ispod ekrana.
U uputstvu za w380i stoji da je razgovor moguće snimiti, ali navode način jedino za snimanje zvuka iz okoline (upotrebljivo i kao diktafon).
Unapred hvala.
[ boki01 @ 07.11.2008. 17:05 ] @
Razmisljam da kupim W350i. Ako neko ima ovaj Sony, molim za preporuke, mane, iskustva?


===========

I jos jedna molba: Treba mi telefon, monoblok, slim (max 11 mm), od funkcija me zanimaju pozivi, sms i kamera minimum 1,3 a pozeljno 2 Mpix. Molim za vase predloge i sugestije.
[ dakiyu @ 22.03.2009. 23:23 ] @
Mislim da bi trebalo bi da se prati ponuda operatera u Srbiji i shodno tome objavljuje rewiew...SE W595 je veoma interesantan jer se moze u sklopu akcije dobiti i za 1 dinar pa ako se neko vise razume od mene neka postavi opis...hvala
[ Catch 22 @ 23.03.2009. 00:57 ] @
^ Bojim se da je postavljanje opisa novih telefona potpuno zamrlo. Koliko vidim mesecima nije postavljen bas nijedan novi opis.
[ dzizi12 @ 05.04.2011. 19:23 ] @
Moze li da se uradi neki review za SonyEricsson Jalou?
Hocu da kupim ovaj telefon. Nije cak ni skup. Pravi zenski.

http://www.telekoplus.com/mode...icsson&model=Jalou%20F100i
[ deki-bleki @ 29.09.2011. 00:24 ] @
Nakon Sony Ericsona 700 i 770i zelim i treci telefon ovog proizvodjaca jer sam zadovoljan sa njime.
Xperia arc je po meni najbolji model,ali i najskuplji.Za te pare od oko 400e,moze da se kupi odlican laptop i jos mnogo sto sta toga...
[ reezboSlav @ 10.01.2012. 12:04 ] @
Pozdrav svima,
Nije pravo mesto za ovu temu mozda, pre jer je u pitanju problem sa jednim starijim modelom. Odmah da kazem da nisam mogao da otvorim novu temu, a slican problem nisam nasao na drugom mestu.
Treba mi mala pomoc. Suprugin telefon marke W 350, sam raspalio o zemlju. Nije bilo namere, medjutim telefon je "ugasio". Nosio sam ga u servis i majstor kaze da je "crkla ploca" na telefonu i da on ne moze nista da uradi. E sad manje vise telefon, ali brojevi koji su u telefonu su mojoj supruzi veoma bitni. Kontakti sa posla, rodbina, ljubavnici :) etc..
Da li ima neki nacin da se dodje do tih brojeva? Da li postoji mogucnost da se npr, zameni ta ploca koja je neispravna sa ispravnom plocom istog modela i da se na taj nacin dodje do brojeva i kontakata, ili nesto slicno tome?
Molim vas da mi neko ukoliko zna odgovor na to pitanje i odgovori u najkracem roku, jer ne zaboravite da je zenin telefon u pitanju.

Unapred hvala i izvinite ako sam zabrljao temu...
[ Hrčak @ 18.09.2012. 16:46 ] @
Ok, ovo ispada iz teme, ali ja prosto ne znam gde da pisem. Ostao sam bez ledja od pretrazivanja...
Unapred se izvinjavam moderatorima koji ce premestiti na pravo mesto ili jednostavno brutalno obrisati ovaj post!
Radi se o tome da nikako ne mogu da nadjem firmware sa srpskim jezikom za SE Elm, tj J10i2, konkretno. Takodje ce da mi dobro dodje i samo srpski jezik, mada nisam siguran da to za ovaj model uopste postoji izdvojeno...
Ja se ponovo izvinjavam na ovom upadu na pogresnu teritoriju!
I hvala :)
[ elektros @ 23.12.2012. 14:53 ] @
Gde mogu da nađem usb drajver za telefon SONYERICSSON J108i.

pozdrav svima.
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 23.12.2012. 17:27 ] @
Ono što ja nalazim je samo software sajtova koji imaju drajvere, koji skineš, pa onda putem njega skidaš drajvere, ali nisam probao da li radi.