[ Barboza @ 05.01.2007. 20:51 ] @
Smorio me 6630. Mada radi kao sat, nikad mi se nije svidelo kako izgleda. Hocu tel na preklop.

Vec dugo zelim da probam WinMobile. Logicno se namece MPx220, super dizajn, dobre karakteristike, ali mi se sve cini jako nepouzdano, ni za porediti sa Nokijom.

Drugi izbor, N71. Sve ok, ali opet malo dosadan dizajn i u poredjenju sa ostalima (N70 npr), ne opravdava cenu.

Da li postoji nacin da se dodje do neke egzotike sa ove liste: http://www.gsmarena.com/result...=0&bGames=0&sFreeText=
recimo samsung Z600?
[ Miroslav Jeftić @ 05.01.2007. 21:20 ] @
Nije ti neki izbor (po mom mišljenju). Samsung sa Symbian-om, još i nije najnovija generacija, ja bih ga zaobišao i da ga neko nudi ovde; ako ćeš Symbian i preklop bolje se drži Nokije. Qtek 8500 je najbliže onom što tražiš, ali puno košta kod nas, nije mi vredan tih para. N93 Nokija takođe odlična i takođe skupa (mada ako imaš para, to je najfunkcionalniji uređaj).
Najbolji bi ti izbor bio možda Nokia E70. Ne košta previše i preklapa se, mada ne na klasičan način.
[ Barboza @ 08.01.2007. 23:10 ] @
pa E70 i nije "na preklop", vise je prekomplikovani monoblok... N71 retko ko prodaje zbog brojnih reklamacija. N90 ima Carl Zaiss optiku sa autofokusom, a nema vibro...(!?!?). Steta sto Motorola nije nastavila MPx seriju. Neka kombinacija V3x hardvera i WinMobile bi bila vizija savrsenog smartphona. :) Mozda od N75 bude nesto??
[ Miroslav Jeftić @ 08.01.2007. 23:20 ] @
Hm... ne volim Motorole nikako, mada je mpx serija stvarno obećavala puno. Postoji Motorola Q doduše, ali mislim da to ipak nije ono što su svi očekivali. Bolje izbegavaj neke "egzotične" serije i drži se proverenih. N90 je više nego ok, sad što nema vibraciju, možda i nije toliko bitno.
[ Barboza @ 09.01.2007. 02:02 ] @
Da, stvarno je super fon. Al ce morati da padne neka posebno primamljiva ponuda da bi mu oprostio taj vibro... Dakle cekam ;P
[ Dule09 @ 01.02.2007. 20:12 ] @
kakva je razlika izmedju nokie n93 i n93i