[ vesna c @ 23.01.2007. 12:52 ] @
dobila sam ponudu za posao od Lunov Investement Agency koja se bavi promocijom Srbije investitorima. Sve bi bilo u redu, da mi nije ponudjena plata od 100,000 do 200,000 evra godisnje! malo verovatno ..Da li neko mozda ima neku inforamciju o njima? posao je najvise baziran na net , www.lunov.com
[ Davor Vlajkovic @ 23.01.2007. 13:09 ] @
Kako si došla do njih? Tačnije, da li su oni našli tebe ili ti njih? I o kakvom poslu je reč?
[ vesna c @ 23.01.2007. 13:59 ] @
ovo je sjajno.. nije proslo ni 1 sat, prevarant se sam javio. ne secam se da li sam videla oglas na infostudu ili u novinama. u svakom slucaju, dobila sam odgovor na licni mail od svog "poslodavca" u kojem je prikaceno moje pitanje na forumu, i odgovor, naravno na engleskom, kako sam trebala njega da pitam i kako mogu da zaboravim na posao! sa sve Cao na kraju!

[ vesna c @ 23.01.2007. 14:04 ] @
neverovatno cime se ljudi bave.. i koliko je sve to jadno..u deda mraza ne verujem..a i nisam naivna budala..na zalost, gomila bi se primila i poverovala..u svakom slucaju, i ja cu se potruditi da se za ovo cuje...previse reci sam razmenila sa Karl Haudbourg, kako se predstavlja, da bi se tek tako zavrsilo
[ Davor Vlajkovic @ 23.01.2007. 16:21 ] @
Hmm.. pratim dobar deo medija koji znače nešto u oblasti HR advertajzinga, pa opet nisam naleteo ni na kakav konkurs Lunov-a. Koliko vidim firma postoji, ali o njima ne znam ama baš ništa tako da ne bih da komentarišem i paušalno optužujem bilo koga... ali sama info da neko tako reaguje odmah nakon saznavanja za postojanje ove teme (verovatno se u statistici poseta sajtu ES pojavio kao referrer) mi je jako sumnjiva. Tako da je dobro što se stvar tako završila, i možda će još nekome koristiti ova tema.
[ mtokic @ 23.01.2007. 21:55 ] @
Kako si dosla do njih?
[ jezdavj @ 27.04.2014. 19:50 ] @
Karl Haudborg je ustvari lik koji sad kuka kako hoće da ga izbace iz Srbije, prevarant...