[ u2boy4ever @ 24.01.2007. 21:24 ] @
zabunom sam pri prisnimavanju glazbenog cd-a na hd stavio da zaštiti glazbu
sad tu glazbu nemogu prebaciti u mp3 zbog toga jer je zaštićena ja nemam više taj glazbeni cd
zato molim one koji znaju način da prebacim glazbu u mp3 da pomognu

p.s. gledao sam onu temu ispod u kojoj se govori o tome ali nisam uspio ništa jer se radi o protected glazbi

molim moderatore da ne izbrišu jer se ne radi o pirateriji već o konverziji
[ Nenad Vranjanac @ 25.01.2007. 11:54 ] @
pa dovoljno je da se nakacis na net i skines licencu za taj sadrzaj (sve radis iz wmp) i moci ces da pustis i taj zasticen sadrzaj.
[ u2boy4ever @ 25.01.2007. 19:58 ] @
gledaj
pitanje nije bilo kako pustit pjesmu da svira već kao to prebaciti u mp3 ili snimati na cd
malo sam se zagrijao za to i saznao
za sve probleme postoji jedan program koji se zovu tunebit koji riješi sve probleme

pozdrav
[ Nenad Vranjanac @ 26.01.2007. 12:25 ] @
pa dobro, to je druga stvar. za to si recimo mogao da koristis i sound forge 6 (mislim da se on ne obazire na drm). problem je samo sto kad konvertujes iz jednog formata u drugi, progresivno ti opada kvalitet snimka. zato ja koristim ili ono sto sam napisao, ili eventualno skinem drm zastitu, ali ostavim u wma formatu. naravno, ovde ne moze da se diskutuje o ovom drugom zbog pravilnika.

[Ovu poruku je menjao Nenad Vranjanac dana 26.01.2007. u 13:35 GMT+1]
[ draganmi @ 26.01.2007. 12:28 ] @
Potreban ti je program kao što je Tunebite 4.0.0.13 Platinum ili SoundTaxi Platinum 1.3.5.
Oni će ti omogućiti da legalno reenkoduješ te fajlove, ovog puta bez zaštite. Gubitak kvaliteta se podrazumeva, kao kod dvakog lossy reenkodovanja.

DRM zaštita ne može da se "skine" jer je zaštićeni fajl skremblovan 128-bitnim kodom. Ne čini nikakvu razliku da li pokušavaš da ga otvoriš u nekom editoru (Sound FOrge ili neki drugi) ili ga puštaš u plejeru.
[ Shon3i @ 26.01.2007. 12:38 ] @
Zatvaram diskusiju da ne bi otisli predaleko. Hvala na razumevanju