[ Ivand @ 18.02.2001. 16:25 ] @
Da li se neko susreo sa ovom distribucijom i kakva su njegovi utisci !
znaci mane ....
prednosti ....

hvala u napred
[ leka @ 21.05.2002. 15:46 ] @
Za Gentus nisam cuo ali za Gentoo jesam, ako mislimo na isto onda je u pitanju sasvim dobra (kvalitetna) distribucija. A Dr. Robbins se trudi da od nje napravi nesto originalno.
[ Bogus Mare @ 13.06.2002. 11:31 ] @
Zdravo,

Gentus Linux je distribucija koja dolazi uz Abit-ovu plocu. Ja sam imao instaliranu ovu verziju na PII 366 MHz sa 32 MB RAM-a ... i prilicno dobro je radila. U njoj imas i Gnome i KDE. Jedino nisam uspeo da podesim rezoluciju u X-u ( imao sam S3 Trio 3d/2x ). Sve osalo je bilo manje vise standardno:

gcc i g++, vi, emacs i osalo...

Pozdrav,
Bogus Mare
[ Nemanja Jakovljevic @ 29.06.2002. 22:17 ] @
i ja sam ga pre jedno godinu dana stavljao, i imao sam isti problem...rezolucija u x-u kao da nije podrzana a imao sam s3 virge dx/gx 375 /385 sa 2 MB memorije (i sad je imam:(((((()
[ mrki @ 12.07.2002. 02:25 ] @
Abitov linux, ja ga jos uvek imam instaliranog, zasad ne radi, ali to su samo trenuci kada ja vrsim podesavanja po raznim datotekama. Ustvari hteo sam instalirati RH ali su mi u CD-teci narezli genetus, a stavili nalepnicu od RH. U Xwin-u, prijavljuje da je instaliran RH. I ja sam u pocetku bio zbunjen. Na instalacionom disku ima upgrade na RH.