[ rida @ 15.02.2007. 21:38 ] @
Da li je iko radio update iGO 2006 karata?
Ne mogu da ukapiram zasto nece kod mene
[ petarta @ 16.02.2007. 09:28 ] @
Da li ti je legalan iGO? Koju verziju imas? Koje karte zelis da updatujes? Daj malo vis informacija, pa da vidimo!
[ rida @ 16.02.2007. 09:43 ] @
Imam iGO 2006 full Europe, s tim da sam izrezao samo kartu BiH i Hrvatske(nije legalan)...postoji ljetni update, koji se pdnosi na ubacivanje jos nekoh zemalja(Srbija itd.), zatim korigovanje Hrvatske itd...Kad krenem sa postupkom, nakon sto odaberem disk gdje je smjestena kartica( kod mene je to I, a inace za ovo koristim card reader), program mi da info da je u pitanju 'greska 20000'

Ima li neke pomoci?
[ zokaa @ 16.02.2007. 12:30 ] @
Naravno da ima pomoci.....Taj update nema narocito puno sto se nas tice(nasih prostora),ja sam ga napravio i nisam bas primetio velike razlike
[ rida @ 16.02.2007. 12:34 ] @
@zokaa

pa u cemu je poenta?
kako da napravim to?
sta znaci ova 'greska 20000'?

daj na pp
[ petarta @ 16.02.2007. 21:09 ] @
Kako se radi o piratskoj kopiji mislim da ti je resenje da nadjes na torrentu verziju posle letnjeg update-a!
[ yotsa @ 16.03.2007. 18:23 ] @
A jel' postoji mapa Grčke za iGO (i gde) ili se tešimo Destinatorom 6?
[ rida @ 16.03.2007. 19:14 ] @
postoji...ja je imam, ali je nisam uspio testirati
[ petarta @ 17.03.2007. 20:26 ] @
Citat:
yotsa: A jel' postoji mapa Grčke za iGO (i gde) ili se tešimo Destinatorom 6?


Grcka postoji ali je objektivno slabo upotrebljiva. Ja sam pre petnestak dana testirao i iGO 2006 sa novim kartama Grcke ali to nije za normalnu upotrebu. Mislim da nemas razloga da tugujes zbog Destinatora jer je za Grcku - PUN POGODAk! procitaj opsirnije:
http://www.elitesecurity.org/t...rcka-Destinator-sa-novom-mapom
tu sve pise!
[ yotsa @ 17.03.2007. 22:56 ] @
Citat:
petarta: Grcka postoji ali je objektivno slabo upotrebljiva. Ja sam pre petnestak dana testirao i iGO 2006 sa novim kartama Grcke ali to nije za normalnu upotrebu. Mislim da nemas razloga da tugujes zbog Destinatora jer je za Grcku - PUN POGODAk! procitaj opsirnije:
http://www.elitesecurity.org/t...rcka-Destinator-sa-novom-mapom
tu sve pise!


Ma OK, nego sada imam i TT i iGO i Destinator 6. Tri navigatora (a hteo bih jedan). Puna mi je SD kartica, imam još 10MB. Dok sam imao iPaq6515 lako sam menjao SD kartice po potrebi. Sa HTC su zakomplikovali slučaj, trenutno imam 1GB i to mi je što mi je, moram da redukujem izbor mapa. Na TT sam se navikao jer prstom pritiskam po ekranu dok vozim pa čak i unosim adresu prstom, iGO je loše rešen što se toga tiče jer su neke sličice male a pogotovu tastatura. D6 tek provaljujem.

Makar imamo izbora, široko :)
[ petarta @ 18.03.2007. 10:23 ] @
Ako je HTC u pitanju na kome se komplikovano menja SD kartica onda je to sigurno P3300, posto mu je to najveca zamerka kao i procesor od 200 MHz. Ovih dana sam uzeo na probu HTC P3600 i mislim da je EXTRA! Ja sam do sada koristio Qtek 9090. Inace si u pravu za TT. Sto se tice upotrebe i lakoce rukovanja, kao i izbora POI on je najbolji, iGO je uspeo da objedini navise teritorije ali je daleko od funkcionalnosti TT.
[ Mobtel @ 19.03.2007. 10:53 ] @
imam i go western europe 2006 i kod sam hteo da ga updejtujem PRC nece..hehee
skinuo sam sa sajta prog.za updejt i kaze da nema updejta za mene
[ petarta @ 19.03.2007. 21:33 ] @
Citat:
Mobtel: imam i go western europe 2006 i kod sam hteo da ga updejtujem PRC nece..hehee
skinuo sam sa sajta prog.za updejt i kaze da nema updejta za mene

Samo jedno pitanje, da li si kupio legalno iGO western europe 2006. U slucaju da nisi pa i besmisleno je da ti dozvole update!
[ Mobtel @ 20.03.2007. 09:07 ] @
Neznam da li je legalno kupljen er sam ja uzeo pda sa mem karticom polovno,ali je kartica orig.tj ima na sei taj Igo logo itd,inace kartica je za zapadnu evropu
[ petarta @ 20.03.2007. 12:16 ] @
Onda ne bi smelo da bude problema, ti bi morao da ubacis cak i onaj update koji podrayumeva i nasu kartu (doduse samo glavni putevi). Vidi sa vlasnikom predhodnim mora da postoji neki seriski broj ili slicno!
[ banesi @ 21.03.2007. 22:35 ] @
Petre imamo isti PDA :) kostao je ali neka vala, vredi svake pare :) Ja cekam oficijelni update ROM-a za GPS pa u medjuvremenu malo citam o GPS-u, pripremam se :) voleo bih da probam neku mapu Beograda za pocetak, da li toga ima i za koji program, iGO, TT...?
[ sesticlj @ 22.03.2007. 10:26 ] @
@rida probaj taj citav folder igo prebaciti preko active sync-a, desi se da neki card reader-i pokvare file sistem na nekim karticama. Isformatiraj karticu na pda i prebaci preko kabla, bt ili sl.
[ deki45 @ 22.03.2007. 21:20 ] @
@banesi

Ubaci slobodno Dopod-ov rom sa GPS-om,radi sasvim OK...

Izvinjavam se na off-u...
[ petarta @ 22.03.2007. 21:48 ] @
Citat:
banesi: Petre imamo isti PDA :) kostao je ali neka vala, vredi svake pare :) Ja cekam oficijelni update ROM-a za GPS pa u medjuvremenu malo citam o GPS-u, pripremam se :) voleo bih da probam neku mapu Beograda za pocetak, da li toga ima i za koji program, iGO, TT...?

Ako Mislis na HTC 3600, ja sam ga na zalost samo koristi par dana, a trenutno muku mucim sa mojim starim QTEK-om 9090 kome je verovatno napukla stampana ploca i ne radi mi glavno power dugme, pa upravo trazim resenje za to.
Inace si u posedu zaista sjajnog uredjaja i nemoras cekati oficijelni rom posto ja mislim da se on i nece pojaviti, vec iskoristi ovaj sa neta, a najbolje ti je da startujes sa http://forum.xda-developers.com/ tu ces naci sve sto ti treba. Sve sa njim radi savrseno i ja nisam nasao nikakvu manu.
Naime citao sam da HTC samo za odredjene mreze isporucuje sa softom koji vidi GPS (nesto kao ORANGE..) tako da nece pustati taj rom u distribuciju.
[ deki45 @ 23.03.2007. 16:29 ] @
Petre,ne boj se,kolega Banesi je vise nego aktivan na tom forumu,samo ceka sigurnu stvar...

[ Mobtel @ 27.03.2007. 11:41 ] @
Jel ima neko da koristi IGo ovde po srbiji?Milsim da ima nasu kartu
[ zzz @ 27.03.2007. 13:42 ] @
Postoji nasa karta za igo al nazalost, samo vazniji putevi
[ banesi @ 29.03.2007. 18:46 ] @
Deki, cekanju je dosao kraj :)

LM, probah Google Maps, radi samo satelitska mapa ali masi nekoliko metara 8-)

Uskoro ce mula da mi donese i.G.O.2006 ;-) (pise "including all maps and games" 930MB), da li u ovom paketu stize i rutabilna mapa Beograda?
[ DigitNBG @ 29.03.2007. 21:33 ] @
U i-go 2006 ne postoje nikakve "games" niti rutabilna karta beograda (ako izumemo glavne pravce tranzita kroz beograd)
Karta Srbije za I-Go je kao sto je vec napomenuto dosta puta, samo u glavnim putevima i to nesto malo vise od 2,5k km. Sasvim je dovoljno da dodjete do centra nekog veceg mesta u Srbiji. Poprilicno je precizna i ima ucrtana ogranicenja brzine (uglavnom tacna).
Verovatno do leta nece biti novog update-a tako je za sada ovo sve sto postoji od Srbije za I-Go (MioMap)
[ Mobtel @ 30.03.2007. 09:30 ] @
Ja imam iGO 2006 i mapa za srbiju i c.goru je velicine 200 kb a za druge zemlje koje su redovno odradjene su velike oko 15 tak mb...ako neko ima vecu nek je da pa da se vozamo.hehhehehe