[ Hrčak @ 16.02.2007. 15:27 ] @
Nisam siguran da sam na pravom mestu... Molim za izvinjenje ako nisam.
Ok, znam da ovo zvuci kao glupo pitanje, i da se moze uraditi i sa winrar-om, ali ono sto meni treba je pravljenje .exe fajla koji se startuje normalno - pokrece zeljeni exe fajl iz arhive (a bez da pita za sifru) a sadrzaj je kriptovan, tj ne moze se otpakovati. U to, hteo bih da sadrzaj samo bude "naslagan" a ne kompresovan...

Sta da upotrebim za ovako nesto? Da li je moguce, uopste?

Hvala vam unapred
[ StratOS @ 18.02.2007. 19:03 ] @
A da probaš sa http://www.winace.com/ winace sfx modul-um
[ Hrčak @ 19.02.2007. 16:07 ] @
Winace nije los, stavise, ali samo mi nedostaje opcija da pokrece neki .exe fajl kad raspakuje arhivu. Osim toga, nema ni opciju da radi u pozadini. Winrar je mnogo bolji, izuzev dela o kriptovanju... Zaista ne znam sta da upotrebim...
[ StratOS @ 19.02.2007. 17:05 ] @
Winace SFX modul ima i opciju startanja programa iz arhive.
Ima i opciju da radi u pozadini/minimizirano.

Ima i ostale funkcije pogotovo kad se o različitim OS-ima radi (DOS,Win,...).
[ Hrčak @ 19.02.2007. 19:32 ] @
U stvari, winace mi odgovara, samo nisam uspeo da pronadjem opciju da se otpakuje u pozaini, u neki privremeni dir... To je moguce, je l'? Probacu i verziju za dos, ako kazes da ima vise opcija. A i cini mi se na prvi pogled (nisam siguran) da svejedno trazi pass za startovanje te sfx arhive... E to je ono sto bih ja hteo da izbegnem. Hteo bih da mi se startovanjem nje pokrece (bez trazenja lozinke) naznacen exe u arhivi, a da sama arhiva ne moze da se otpakuje. A to ne mogu da nadjem iz kog pragrama da uradim...
[ Hrčak @ 19.02.2007. 19:36 ] @
A, btw, u winrar-u mi samo ne odgovara sto mi ne kriptuje i sadrzaj poddirektorijuma, mada cu jos potraziti....
[ StratOS @ 19.02.2007. 21:07 ] @
Evo ti mali primjer Winace SFX.
Arhiva sadrži jedan exe fajl u VB-ju od mene. Čisti pure code, bez kakvog black code-a.

http://static.elitesecurity.org/uploads/1/4/1478183/Primjer.exe