[ made-in-paracin @ 22.02.2007. 14:05 ] @
znam da bi mogle preko remote u skripti ali ne bih da trazim mozda neko zna da ne gubim vreme oko ovoga plz odgovore shto pre
[ Darko Pipic @ 22.02.2007. 14:16 ] @
Pretpostavljam da koristis neku skriptu. Spomeni koja je, ako neko slucajno koristi istu, moze ti pomoci, ja licno neverujem posto ih ne koristim. Mislim da ti je lakse da odradis Search u Remote-u sa querijem "join" ili "rock". Javi ako uspes ili ako nisi siguran da li si nasao pravu stvar. U ovom drugom slucaju, posalji deo kod-a pa cemo protumaciti za sta sluzi.

Poz
[ made-in-paracin @ 22.02.2007. 14:21 ] @
Koristim Achilles skriptu 3.7 verzija mada nebitna je verzija iste su sve. Zaboravio sam da spomenem skriptu sorry
[ Spavac_na_Chatu @ 23.02.2007. 01:11 ] @
uf nesecam se tacno kod te skripte ali trebalo bi da bude treca ikonica nesto tipa Favorite Channels ili tako nesto kliknes nadjes kanal #rock i odes na remove ili delete.
[ bloker @ 23.02.2007. 17:01 ] @
Lik koji je napravio tu skriptu daje tu skriptu da se besplatno download-uje i jedino sto trazi je da budete gost njegovog kanala #rock...
Iskljuci ajoin u Favorites i iskljuci u Options Perform...
[ made-in-paracin @ 23.02.2007. 22:43 ] @
E pa bash me briga shto to trazi ima milion drugih shto ne traze nishta. A ja i onako izadjem uvek sa kanala tako da zato zelim da iskljuhim hvala u svakom sluchaju
[ ColdKeyboard @ 27.02.2007. 00:49 ] @
Da u pravu ste da to nervira mnoge zato sam napravio malu skriptu koja skida taj auto-join za #rock

http://www.yumirc.org/ftopicp-5956.html

Tu sam postavio za 3.6 verziju skripte, mislim da ce raditi i za 3.7 ako ne bude radila obavjestite
me pa da napravim onda za 3.7 verziju posto sada nemam nijednu skriptu na racunaru
sem svoje koju sam napravio za licne potrebe... :)


Pozdrav,
Sale
[ daubmanus @ 27.04.2007. 23:17 ] @
alt+o
options
perform...
izbrishesh ime fajla koji se nalazi u prozorchicu
OK
to mu dodje to
btw
meni je naprimer tek iz 3-4 puta batalio ajoin na #rock
a addon za skidanje ajoina mi je samo pobrisao brdo nekih stwari a ajoin je ostao
chisto da znash,imash backdoor :D
[ Man-Wolf @ 02.05.2007. 17:36 ] @
@daubmanus - Posto si reko da ti je "addon" za skidanje ajoin-a pobrisao brdo stvari, a ajoin i dalje ostao, skinuo sam addon i pogledao. I sad mi nikako nije jasno sta ti je to obrisao ?? Covek je samo izbacio deo u kome se nalazi JOIN #rock ....